HEET шокує Astralis, щоб привести Групу C у безлад. PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

HEET шокує Astralis, щоб привести групу C у безлад

HEET здобули щільну перемогу в серії 2-1 Астраліс щоб здобути свою першу перемогу в ESL Pro League, перемігши датчан з рахунком 16-12 на Dust 2, програвши Inferno 10-16, а потім завершивши серію з рахунком 16-14 на Nuke.

Перемога зберігає принаймні деякі шанси на кваліфікацію плей-офф HEET, і здавалося, що вони нарешті освоїлися в середовищі локальної мережі на Мальті, оскільки їх продуктивність значно покращилася в усіх напрямках. Астраліс знову зазнали невтішної поразки, залишивши їм важку боротьбу за вихід до плей-оф, однак Асгер “Фарліг” Дженсен знову був у відмінній формі.

афро було чудовим протягом усієї серії

Орельєн “афро” Драпірування визначив кілька ключових причин перемоги своєї команди в післяматчевому інтерв’ю: «Я вважаю, що їх дуже легко читати, з боку Т вони завжди грають в одному темпі».

Далі він сказав: «Я відчуваю, що вони могли б перемогти нас, якби були трохи точнішими у своїй меті».

HEETВибір карти Dust 2 поклав початок серії, з Астраліс починаючи з боку КТ. Перший тайм значною мірою належав данцям, с Фарліг та Kristian “k0nfig⁠” Вінке частіше стоячи високо. HEET потрібна була перемога з пістолета та перетворення для двох їхніх перемог у раундах, великий клатч від Одрік “ДЖЕКЗ” Глечик дозволив їм три рази в середині тайму, і вони схопили останній раунд, щоб перейти до другого періоду з дефіцитом 6-9.

Читати далі

Жодна доля не буде вирішена в день 3 широкого розголосу EPL Group C

На початку другого тайму почалася війна форс-бай, коли Скаути та Діглс звучали вірно для обох сторін і великі дії з Афро та Веніамін «вина F» Бремер освітлення сервера. Зрештою HEET вийшов на перше місце, взявши економічний контроль і перейшовши до налаштування з подвійним AWP Астраліс намагався зламати; Олександр “bodyy” Піанаро і ко. взяли цей імпульс і бігли з ним аж до перемоги на карті 16-12, їх першої в цій кампанії Про Ліги.

Команда Астраліс вибір Inferno почався з того, що датчани зібрали ефективний напад. Вони виграли пістолет і перевернули, щоб взяти під контроль і повести в рахунку 6-2 HEET не змогли відповісти на методичний підхід до контролю над картою в поєднанні з пізнім виконанням.

Пристосування французів до більш агресивних установок у банані та квартирах дозволило їм захопити п’ять раундів на відскоку, але пізнє відновлення від Астраліс забезпечив їм невелику перевагу 8-7 у половині.

Фарліг продовжував свою хорошу форму в ESL Pro League, навіть зазнавши поразки

HEET втратив другий пістолет, допуст Астраліс дістатися до 12-7 і дати собі гору, щоб піднятися. Ключові мультикілли з Афро та тілесний дав французам 10 раундів, але неохайна гра в середині раунду неодноразово каралася як Астраліс впевнено здобув перемогу з рахунком 16-10 і передав серію Nuke.

Пістолетна перемога та подальші дії Астраліс щоб розпочати свою сторону CT, відповіли верхньою стрільбою з Tec-9s, і команди обмінялися раундами в змагальному початку половини. Зрештою датчани зупинилися на обороні та стабілізували свою економіку, с Фарліг світить на AWP, але не раніше HEET вже забезпечив солідний вилов патронів; тайм завершився з рахунком 9-6 Астраліс' користь.

Астраліс взяв пістолет і використав імпульс, щоб збільшити рахунок до 12-7, поставивши їх, здавалося, на межу втекти з картою, але Афро показав гру найвищої якості, щоб повернути свою команду до боротьби. Астраліс страждали від економічних проблем, рідко отримуючи повну покупку, але в 12-13 років вони все-таки отримали зброю та деякі ключові фраги з Фарліг перервав серію протистояння.

Це було недостатньо для данців як Афро продовжував загрожувати їм своїм AWP, допомагаючи своїй команді перемогти з рахунком 16-14 і отримати першу перемогу в серії в сезоні ESL Pro League.