Героїчний вибив Spirit з IEM Rio, щоб забезпечити місце в півфіналі PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Героїчно вибив Spirit з IEM Rio, щоб забезпечити собі місце у півфіналі

Героїчний здобули перемогу з рахунком 2-0 у чвертьфінальній серії IEM Rio Major проти Дух після взяття росіян на карті виберіть Vertigo 16-8 перед завершенням матчу на Overpass 16-14. Кожен член Героїчний витягнув свою вагу і зробив свій внесок у перемогу, але це був капітан Каспер “cadiaN” Møller який подав приклад і став найкращим гравцем своєї команди з 40 вбивствами та рейтингом 1.24 протягом усієї серії.

ДухКампанія «Ріо Мейджор» завершується в чвертьфіналі, оскільки вони виходять із змагань на 5-8 місцях. Вони мали перевагу на обох картах на початку, але їхня нездатність скористатися своєю перевагою зрештою призвела до того, що Майор відкинув їх. Ігор “W0nderful⁠” Жданов блищав на обох картах і очолював свою команду з 47 вбивствами та рейтингом 1.25, але зрештою його зусиль було недостатньо, щоб зберегти Дух в Ріо.

Тепер на переможця останнього чвертьфіналу між FURIA та NAVI чекають героїчні змагання

Дух пролили першу кров у серії після того, як вони перетворили несприятливу ситуацію 2 на 5 на перемогу в першому пістолетному раунді Пол “s1ren⁠” Оглоблин's quad-kill. Обидві сторони залишалися рівними, оскільки раніше рахунок був 3-3 Героїчний виграв шість із наступних семи завдяки серії визначальних ігор cadiaN, Рене “TeSeS⁠” Медсен та Расмус “sjuush⁠” Струмок збільшити свою перевагу до 9-4. Дух постійно вирішували атакувати сайт бомби А, але були закриті ГероїчнийЗахист знову і знову призводив до того, що данці утримували перевагу 10-5 до перерви.

Leonid «подрібнювач» ВишняковЕкіпаж 's здобув м'яч на боці CT, взявши перші два раунди, скоротивши свій дефіцит до трьох. З цього моменту, однак, Героїчний виявився б надто сильним противником для росіян, оскільки вони здобули мап-пойнт із рахунком 15-7 і закінчили Vertigo 16-8 через два раунди. sjuush був ключовим фактором успіху його команди в наступі, оскільки він дозволяв своїй гвинтівці співати і з легкістю кидав кілька вбивств за кількома.

Росіяни забили стартовий пістолет на Overpass і перетворили свою перевагу на стрімке відставання 3-0 s1renбездоганний старт з рахунком 8-0 KD. Їх ранній успіх був негайно зведений нанівець Героїчний які повторили їхню гру на Vertigo та здобули перевагу 8-4 Джеймс «джаббі» nygaard14 вбивств на сервері. Збірна СНД нарешті зупинила кровотечу в 13-му раунді і виглядала готовою претендувати на наступний раунд для себе, але чудовий клатч 1 на 3 від cadiaN повернув імпульс назад до Героїчний який вийшов у перерву лише за шість раундів до півфіналу.

Дух вийшов із воріт, розмахнувшись, і виграв чотири поспіль, щоб розпочати другий тайм, який приніс результат Героїчнийведе лише до одного. Через сім раундів росіяни нарешті наздогнали cadiaNекіпажу і доведіть рівень очок до 13 осіб. Навіть коли ігровий момент уже позаду, два пізні поштовхи у верхню бомбову зону фактично закриті Дух'и доля як Героїчний завершив серію в останньому раунді регламенту з перемогою 16-14.