Героїчний подолання G2, перехід до осіннього півфіналу BLAST Fall PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Героїчний прохід G2, вихід до півфіналу осіннього фіналу BLAST

Героїчний стала третьою командою, яка забезпечила собі місце в півфіналі BLAST Premier Fall Final 2022 після перемоги G2 у чвертьфіналі. The Каспер “cadiaN” MøllerОчолювана команда легко завоювала Mirage (16-8) після успішної сторони CT, перш ніж зазнати переконливої ​​поразки на Nuke (6-16). Серія була вирішена на Vertigo (16-12) завдяки Расмус “sjuush⁠” Струмокпродуктивність.

Збірна Данії візьме участь Рідина у першому півфіналі в суботу о 15:30 . Героїчний переміг північноамериканців на Legends Stage IEM Rio Major раніше в листопаді і буде прагнути повторити свій виступ перед рідною публікою.

Heroic зіграє на Royal Arena після перемоги над G2

G2 відкрили свій вибір Mirage перемогою в пістолетному раунді, але неправильно розміщений Молотов під час поштовху на B-сайті змінив хід, дозволивши Героїчний конвертувати їхню силу купити. Збірна Данії взяла лідерство і ніколи не озиралася назад, нанизавши шість раундів поспіль, щоб завершити фантастичний тайм CT 12-3 вперед, а Мартін “ставн⁠” Lund та cadiaN очолив табло.

G2 добилися трохи більшого успіху після перерви, вимагаючи п'яти захисних раундів, але дефіцит був занадто великим, щоб подолати. Героїчний комфортно заявив про лідерство в серії з перемогою 16-8 на стороні T. Расмус “HooXi” Nielsen не вдалося знайти вплив на сервері та завершити карту з рейтингом 0.24 і 33.3 ADR.

Європейська команда підійшла до Nuke у набагато кращій формі та здобула ранню перевагу на своїй улюбленій стороні CT. Нікола “НіКо” Ковач грав надійно в обороні, записуючи 14-6 KD і рейтинг 1.59 під час поштовху G2 до половини перемоги. Героїчний конвертували форс-бай у десятому раунді, що дозволило їм стати на ноги та вкрасти три з шести раундів, що залишилися, щоб врятувати рахунок 5-10 до перерви.

G2 перенесли свою форму до другої половини, програвши лише один раунд, досягнувши перемоги 16-6, щоб зрівняти серію. Неманя «Мисливець-» Ковач та Ілля “m0NESY⁠” Осіпов вразили під час короткого нападу з оцінками 1.94 і 1.76 відповідно.

G2 продовжували домінувати у пістолетних раундах, взявши початок на Vertigo, але їхній успіх був недовгим. Героїчний швидко відповіли власною перемогою, тимчасово зламавши економіку CT і вимагаючи переваги 6-3. sjuush забезпечив кульмінацію тайму зчепленням 1 на 3 у бік майданчика B, щоб забезпечити свою команду в останньому раунді в таймі 6-9.

Європейська команда забезпечила свій 100% пістолетний рекорд у серії після переходу на сторону Т, збільшивши свою перевагу до 11-6. G2Образа відразу вдарилася об стіну Героїчний гвинтівки вийшли і встигли вимагати лише один раунд раніше cadiaN і компанія завершила серію з рахунком 16-12.

Поразка означає G2 були виключені з датської LAN і повернуться додому лише з перемогою Флюксо на їх ім'я. Однак їхній сезон ще не закінчився, оскільки вони братимуть участь у світовому фіналі BLAST Premier у грудні завдяки своїй позиції в рейтингу трас.