Liquid знищить fnatic, щоб забезпечити вихід у чвертьфінал Malta PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Liquid знищить fnatic, щоб забезпечити вихід у чвертьфінал на Мальті

Рідина здобули місце в чвертьфіналі ESL Pro League Season 16 після перемоги з рахунком 2-1 Fnatic в першому раунді плей-офф. Джонатан «Еліджі» Яблоновський привів північноамериканців до перемоги на Inferno (16-13). Марекс “YEKINDAR⁠” Галінський заволодів сервером на Ancient (16-10)

Між тим, Fnatic залишити EPL на 9-12-му місці в третій випуск турніру поспіль, не досягаючи топ-2020 з березня 10 року, коли вони виграли EPL Season XNUMX Europe онлайн.

ЄКІНДАР був зіркою шоу на Ancient з рейтингом 1.59

Дія між Fnatic та Рідина розпочався з вибору північноамериканців Inferno. Європейська суміш поклала початок справі на стороні CT успішним пістолетним раундом, але їхня смуга тривала недовго. Атакуюча команда скористалася нестабільною оборонною схемою на майданчику А, щоб забезпечити перевагу 7-3, завдяки ЄКІНДАР та Нік «нітр0» Канелла вигравши кілька стартових дуелей. Фредді “КРИМЗ” Йоханссон був піднесений для Fnatic, і його виступ був вирішальним у місії з порятунку тайму 7-8.

мезіїПідопічні почувалися комфортніше після зміни сторони нападу, і ось тоді Фредрік “roeJ⁠” Йоргенсен ожив. Fnatic заявляв про перевагу 13-12 перед повним зривом зв’язку в 26-му раунді EliGE щоб збити чотири Т за допомогою MP9, змінивши ситуацію на користь Рідина. Північноамериканська команда виграла карту з рахунком 16-13 після серії з чотирьох раундів.

Fnatic прийшли до свого вибору Overpass, прагнучи залишитися в серії, і зчеплення 1v3 від KRIMZ у другому раунді дозволив європейцям вийти вперед. ЄКІНДАР знову був фантастичним, 22-річний гравець зареєстрував 1.35 рейтингу CT, щоб зберегти Рідина в матчі. Дві форс-бай перемоги дали північноамериканській команді шанс забезпечити рахунок 7-8 до другого тайму.

Рідина знову не вдалося здобути перемогу в пістолетному раунді, і Fnatic не згаяли своєї нагоди. Європейський мікс програв лише за один раунд до завершення серії з перемогою 16-9 на Overpass. Ніко “nicoodoz” ТамджідіУтримання 3k на місці B було кульмінацією карти та гри, яка повернула імпульс на користь Fnatic.

Серіал вирішували на Ancient, так і було Fnatic щоб нанести перший удар на стороні CT після першого пістолетного раунду. roeJ був стабільним протягом усього тайму, коли він накопичив рейтинг 1.48, щоб привести свою команду до раннього лідерства 6-3. А ЄКІНДАР Зчеплення 1 на 2 на майданчику B поклало край серії європейців і потрапило Рідина повернувся в гру, що призвело до ще одного тайму 8-7 на користь захисту.

Збірна Північної Америки не зменшила обертів після зміни сторін і програла лише два раунди в домінуючій обороні, яка завершила гру з рахунком 16-9.

Перемога означає це Рідина зіткнеться МОУЗ у четвер о 15:30 боротися за місце у півфіналі мальтійського LAN.