m0NESY грає роль G2, яка знищує FaZe в EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

m0NESY грає роль G2, яка перемагає FaZe в EPL

G2 здобули декларативну перемогу над номером 1 у світі Фазе, перемігши чемпіонів PGL Major Antwerp у двох досить односторонніх картах (16-7 Dust2, 16-12 Nuke) і вийшовши з рахунком 4-0 у групі B. Нікола “НіКо” Ковач і компанії ще один матч проти Аутсайдери залишилося зіграти, а переможець очолює групу та напряму потрапляє до чвертьфіналу плей-офф.

Ілля “m0NESY⁠” Осіпов виявив ключовий вплив у всій серії, забезпечивши сім перших вбивств на Dust2 і опублікувавши рейтинг 1.84 у процесі. Він продемонстрував ще більше домінування на Nuke, здійснивши 20 вбивств наприкінці G2зіркова спроба CT на стороні, перш ніж команда врешті-решт взяла справу за лінію у другому таймі.

«HooXi дуже добре дозволяє гравцям грати» NiKo сказав про те, як новий лідер команди в грі допомагає гравцям процвітати в інтерв’ю після матчу. «Він дозволяє їм диктувати темп, коли справа доходить до деяких очевидних рішень, і я думаю, що це його найбільша сила. Він чітко дав зрозуміти, що він зробить усе, щоб перемогти, він збирається пожертвувати всім, що потрібно для цієї команди, і поки що він був феноменальним».

m0NESY показали чудові результати проти FaZe, отримавши середній рейтинг 1.69

Перемога від G2 заперечує Фазе шанс закріпити власне місце в плей-офф. Перемога над Расмус “HooXi” Nielsenросійська сторона була б забезпечена Фазе місце у верхній частині групи та підтвердило три команди, які виходять у плей-офф із групи B; однак втрату не тільки заперечує Фазе перше місце, але залишає їх на межі взагалі не кваліфікуватися. У команди тепер є два сценарії, за якими вони можуть закріпити своє місце в останній день групи, побивши будь-який з них BIG з будь-яким рахунком або вигравши принаймні одну карту та сподіваючись на це G2 бити Аутсайдери.

Dust2 був під контролем G2 від початку до кінця, кілька ранніх раундів від Фазе майже не роблячи для підтримки конкурентоспроможності m0NESY, Неманя «Мисливець-» Ковач та Джастін “jks” Дикун нестримно керував захисниками протягом більшої частини першого тайму. Спорадичні виграші від Фазе дозволив їм зібрати лише п’ять раундів до перерви, і обмін сторонами дав їм мало можливостей покращити це, лише два раунди до цього m0NESY уклав угоду на своїй стороні, 16-7.

Російська зірка не опускала рук, коли Nuke почав працювати G2 до початку 4-0 на стороні CT. Низка з п'яти патронів у відповідь від Фазе Здавалося, що карта буде конкурентоспроможною, але це виявилося міражем m0NESY встановив тверде домінування, навіть не потребуючи AWP у більшості раундів G2 виграв решту тайму, повівши 10-5.

Команда HooXiОчолювана сторона була невблаганною після перерви, кидаючись на майданчик А чотири раунди поспіль, і далі збільшувала свою перевагу. Фазе нарешті вдалося зупинити цю атаку і повільно почали збирати зусилля для повернення, Гавард “дощ” nygaard та Робін “ropz” Kool знайти кілька вбивств на шляху до скорочення розриву. Саме тоді, коли здавалося, що повне повернення може стати реальністю, G2 створив початкову точку збігу, а пізніше завершив це атакою на сайт із половиною покупки jks знайшли три вбивства Tec-9, щоб вивести речі за межі.