NAVI переміг Heroic, щоб налаштувати G2 matchup PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

NAVI перемогли Heroic, щоб створити матч G2

Народжені перемагати переможений Героїчний у серії з трьох карт, причому команди обмінялися двома картами ближнього бою в Mirage (16-14) і Inferno (14-16) перед Народжені перемагати закрив гру на Overpass (16-7) після кількох технічних проблем і тривалих затримок. Олександр “s1mple⁠” Костильєв не дивно був гравцем з найвищим рейтингом у серії, хоча Каспер “cadiaN” Møller дав йому шанс на Міраж.

Читати далі

Технічні проблеми викликають двогодинну затримку в EPL, настає розчарування

Перемога встановлюється Народжені перемагати на матч проти new-look G2 у чвертьфіналі в п'ятницю о 19:00 . ГероїчнийТепер увага зосереджена на RMR, проти якого вони розпочнуть свою кампанію SAW на жовтень 4th.

s1mple був у гарному настрої, незважаючи на постійні технічні проблеми

Героїчний «Міраж» почався, як команда, що запалює, вигравши пістолетний раунд і вийшовши вперед з рахунком 9-1. cadiaN неодноразово перемагав s1mple в кількох дуелях AWP, оскільки на початку тайму команда СНД виглядала пригнічено. Денис “ЭлектроНік” Шаріпов посилився коли Народжені перемагати найбільше потребував його, вигравши клатч 1 на 2, щоб повністю змінити хід гри. Снарядом він розтрощив Героїчний економіка, яка не відновилася повністю в будь-який момент півріччя. Справи стали трохи небезпечними Народжені перемагати, як їм було потрібно Ілля “Perfecto” Залуцькийврятував їх від поразки проти повного еко, але рахунок все одно завершився з рахунком 9-6 після серії з п’яти раундів.

Народжені перемагати не змогли отримати гарячий початок другого тайму, як вони хотіли, як Героїчний виграв перший збройний раунд і зумів виграти війни за форс-бай. Це змусило їх піднятися до переваги 13-9 раніше досконалийГероїчний захист B означав, що незабаром рахунок зрівнявся – 14-14. Народжені перемагати забезпечили п’ять раундів поспіль, щоб закрити карту 16-14, подолавши свій невдалий старт і перенісши серію в Inferno.

Народжені перемагати були набагато успішнішими в закритті ГероїчнийАгресія на початку першого тайму, зводячи нанівець їхню пістолетну перемогу власною серією з п’яти раундів, розпочату парою вражаючих скаутських ударів s1mple. Народжені перемагати зберігав перевагу до перерви, виглядаючи комфортно, не виграючи в ситуації 3 проти 5 Героїчнийкупити пістолет.

Народжені перемагати схопив гру за шию після того, як виграв пістолет, щоб досягти переваги в п'ять раундів. cadiaN був єдиним членом своєї команди, який купив у наступному раунді, його гвинтівка забезпечила три вбивства та змінила імпульс гри. Народжені перемагатиЗ кожною миттю перевага зменшувалася, обидві команди вигравали раунди з деяких несприятливих ситуацій. Джеймс «джаббі» nygaard активізувався, щоб отримати потрійне вбивство на Banana, щоб розпочати серію з чотирьох раундів, яка дозволила їм закрити карту 16-14.

Перші кілька раундів Overpass були затьмарені технічними паузами, з кількома Народжені перемагати гравці, які зазнають труднощів, через які вони не можуть грати. У середині раунду сталося кілька аварій, і гра зазвичай відновлювалася з рахунком 5-3. s1mple виглядав розігрітим, як завжди, зробивши чотири вбивства в перших двох раундах, щоб підвищити свою команду з рахунком 7-3. Героїчний Схоже, двогодинна затримка більше вплинула на нього, зрештою програвши тайм із рахунком 10-5 після того, як програли останні два раунди тайму.

Viktor “sdy” Оруджев забезпечив своїй команді другий пістолетний раунд потрійним ударом і Народжені перемагати виглядав під контролем відтоді. Вони програли лише один раунд у другому таймі, закінчивши 16-6 переможців марафонської серії, яка тривала майже шість годин.