Аутсайдери завершили реверс над FURIA, вийшли до чвертьфіналу EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Аутсайдери завершили реверс над FURIA, вийшли до чвертьфіналу EPL

Аутсайдери пройшли до чвертьфіналу ESL Pro League Season 16 після перемоги з рахунком 2-1 над FURIA. Росіяни втратили свій вибір на карті Ancient 11-16, повернулися на Vertigo 16-10 і домінували на Inferno, 16-6. Євген “FL1T⁠” Лебедєв сяяв на останніх двох картах серії, коли він отримав 1.43 і 1.72 рейтингу на Vertigo та Inferno відповідно.

FURIA вилетіли з змагання на 9-12-му місці, що далеко від їхньої кампанії 15-го сезону EPL, у якій вони дійшли до півфіналу та посіли 3-4-е місце в загальному заліку. Аутсайдери, з іншого боку, забезпечили собі одне з найвищих результатів у Великій події року, незалежно від того, як розігрується решта їх серії EPL.

FL1T зіграв важливу роль в успіху Outsiders

Аутсайдери пролив першу кров на Ancient і на початку отримав перевагу 6-2 Джамі «Джейм» Алі постійно змінювали атаку, граючи на всій карті або зосереджуючись на одній бомбі. FURIA змінили ситуацію в останній половині тайму та виграли п’ять із останніх семи раундів, зрештою скоротивши відставання лише в одному до перерви. Юрій “юуріх” Сантос прискорив відродження своєї команди та завершив першу половину на першому місці на табло з 12 вбивствами, десять із яких відбулися в останніх семи раундах.

Ендрю “arT⁠” ПіовезанКоманда розпочала другий період домінуючим способом, зібравши п’ять раундів поспіль Аутсайдери обороні майже не чинили опору. Збірна СНД перервала серію суперників у 21-му та показала боротьбу в кінцівці гри, але в підсумку не знайшла відповіді на FURIAагресія та чудова присутність на карті. Бразильці здобули перемогу на Ancient із рахунком 16-11 і лідирували в серії 1-0, увійшовши до свого піку карти Vertigo.

Запаморочення почалося так само, як у Древніх Аутсайдери впевнено лідирує з рахунком 6-2. Джейм і компанія цього разу не дозволила б втратити свою перевагу, оскільки росіяни пішли вгору з рахунком 11-4 завдяки твердому контролю сайту та FURIAекономічна боротьба. арт був єдиною зіркою на боці бразильців з рейтингом 1.56 у першому таймі та ейсом у 21-му раунді, тоді як решта його команди намагалася зробити хоч якийсь вплив.

FURIA забив у перших трьох раундах після перерви, щоб скоротити розрив до чотирьох, але Аутсайдери швидко завдав удару та досяг точки на карті на 15-8. Проте бразильці не пройшли без бою і підібрали один до одного раунди АутсайдериПеревага була занадто великою, щоб подолати, оскільки росіяни виграли у Vertigo 16-10 і відправили серію на вирішальне місце в Inferno.

Бразильці завдали перших ударів і заволоділи стартовим пістолетом, але відтоді це все Аутсайдери який мав приголомшливу перевагу 11-4 у перерві. FURIA виглядав повністю втраченим навіть після того, як змінив сторони, що дало ДжеймЧоловіки відкривають, щоб претендувати на карту та серію вказують на 15-4. FURIA доклали останніх зусиль, щоб спробувати повернути себе в гру, але врешті-решт рахунок був надто недосяжним, оскільки FL1T завдав останнього удару, завершивши карту 16-6.

АутсайдериНаступний матч буде проти переможців групи А Життєздатність у п'ятницю о 15:30 за місце в півфіналі ESL Pro League.