Rovanpera та TOYOTA GAZOO Racing знову керують швидкісними дорогами Естонії

Тойота-Сіті, Японія, 24 липня 2023 р. – (JCN Newswire) – Калле Рованпера третій рік поспіль здобув переможну перемогу в Rally Estonia з командою TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team, збільшивши свою перевагу в Чемпіонаті світу з ралі FIA.

Rovanpera та TOYOTA GAZOO Racing знову керують швидкісними дорогами Естонії PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.
Церемонія подіуму

Під керівництвом штурмана Йонне Халттунена Рованпера знову почувався як вдома на своєму GR YARIS Rally1 HYBRID на одних із найшвидших доріг WRC. Наприкінці п’ятниці він утримував невелику перевагу, незважаючи на те, що йому довелося бігти першим на етапах із сипучим гравієм, і після цього він був буквально непереможним, покинув конкурентів.

Він записав дивовижну серію з 13 послідовних перемог на етапах від суботнього ранку до завершення ралі Power Stage у неділю вдень – ставши першим гонщиком, який мав таку серію найшвидших результатів на етапі WRC з часів Себастьєна Леба в Німеччині 15 років тому.

Найшвидший у фіналі на дві секунди, він здобув свою другу перемогу в сезоні на 52.7 секунди в загальному заліку та набрав максимум 30 очок, збільшивши свій лідер у турнірній таблиці до 55 очок. Ця перемога стала для нього 10-ю у WRC за два роки, відколи він став наймолодшим переможцем в історії Ралі Естонії 2021.

Елфін Еванс залишається другим у заліку пілотів після того, як він і його штурман Скотт Мартін були другими найшвидшими на Power Stage і фінішували четвертими в загальному заліку після захоплюючої боротьби за останнє місце на подіумі з Есапеккою Лаппі (Hyundai) – фінішував лише 7.3 далеко. Такамото Кацута та штурман Аарон Джонстон фінішували сьомими в загальному заліку, лише на 0.3 секунди від місця в першій шістці. TGR-WRT збільшив лідерство серед виробників до 57 очок.