зірки Woxic як Вічний вогонь перемагають Liquid PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

зірки Woxic як Вічний вогонь перемагають Ліквід

Вічний вогонь перемогли Рідина у серії з двох карт, вигравши Vertigo (16-13) і Inferno (16-11). безкоштовно “woxic⁠” Екер був домінуючим у матчі, здійснивши 34 вбивства на Vertigo та 31 на Inferno, із середнім рейтингом 1.78.

Вічний вогонь втілити свою мрію в плей-офф ESL Pro League, здобувши перемогу з рахунком 2-0, зігравши проти Movistar Riders чекає на них в останній день гри.

З іншого боку, Рідина змарнували ранній шанс гарантувати собі місце серед першої трійки, але все ще борються за вихід у плей-офф. Далі візьмуть участь північноамериканці Cloud9 у неділю в надії здобути третю перемогу, щоб утриматися в боротьбі за плей-офф.

Woxic показав домінуючу форму в серії

Після вчорашньої боротьби на карті, Рідина з цікавості вирішив розпочати на боці терористів Вічний вогоньВибір Vertigo. Джонатан «Еліджі» Яблоновський поставляється Рідина пістолетний патрон з квадрокілом, але Вічний вогонь негайно відповіли власним раундом. Турецька команда повела з рахунком 5-2, з восковий чудово почав гру з кількома вбивствами, але лідерство тривало недовго. Рідина незабаром зрівняли рахунок і, здавалося, збиралися виграти тайм, але Вічний вогонь відповіли вирішальним раундом, у якому вони були озброєні лише пістолетами, щоб перемогти половину 8-7.

Другий тайм був дедалі складнішим: обидві команди намагалися взяти гру в свої руки, програші проти пістолетів та окремі промахи – це історія тайму. Раніше команди обмінювалися раундами в перших кількох матчах Добродушна жарт «Побачити» омПропущені удари коштують 10-10 Рідина. Їхня економіка була зламана, і вони впали на 10-13, після чого команди обмінювалися раундами. восковий та Ісмаїлкан “XANTARES” Dörtkardeş забезпечив вирішальний момент на карті, оскільки їхні два герої AK-47 забезпечили два вбивства, щоб поставити турецьку сторону до точки на карті та калічити Рідинаекономіка Росії, зрештою закриваючи карту 16-13.

Рідина гаряче стартував на Inferno, заперечуючи Вічний вогоньперемога в пістолетному раунді з серією з семи раундів. Рахунок для турків виглядає безрадісним, КСАНТАРЕС здійснив потрійне вбивство, яке повністю перевернуло імпульс гри. Вічний вогонь повернувся, щоб виграти тайм 8-7, с восковий здійснивши 21 вбивство в перерві, включаючи приголомшливий клатч 1 на 2.

Другий тайм розпочався с Вічний вогонь вийшли на перше місце у війнах за форс-бай, оскільки вони швидко повели в рахунку 13-9. Пістолетний порив на майданчику зламав Рідина економії, що призвело до того, що вони зібрали лише два раунди на своїй стороні CT, а звідти ще один неймовірний результат восковий виявилося, що надто важко впоратися Рідина оскільки вони втратили карту 11-16.