Молоді ніндзя виграють WePlay Academy League Season 6 PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Молоді ніндзя виграють 6 сезон WePlay Academy League

Молоді ніндзя виграли WePlay Academy League Season 6, побивши Академія Духа 2-1 (7-16 Dust2, 16-11 Vertigo, 16-8 Nuke) у гранд-фіналі, щоб завоювати титул і відновитися після нокдауну до консолідаційного фіналу в суботу.

Шведи зупинили Академія Духапроходить через подію, в якій вони очолили групу B і пройшли через сетку плей-офф неушкодженими, навіть перемігши Молоді ніндзя у фіналі верхньої сетки з рахунком 2-0.

Young Ninjas забирають додому свій перший титул WePlay Academy League

Однак той самий результат не відбувся у вирішенні назви Молоді ніндзя обираючи зовсім інший пул карт у матчі-реванші проти України та Росії. Замість того, щоб вступити в бій з Міражем і Естакадою, зтр і компанія вирішила заборонити першу та залишила Dust2 у пулі, карту, яку вони зрештою програли Академія Духа на початку серії.

Молоді ніндзя майже не мали шансів боротися на карті та були просто перевершені сильним наступальним зусиллям Академія Духа, який провів дев’ять бездоганних раундів, щоб розпочати справу, перш ніж пізніше оголосити про перемогу, 16-7.

Ніндзя були поставлені проти мотузок на Vertigo, рання перевага 3-1 на стороні T швидко падала, як Академія Духа виграв вісім з наступних дев'яти раундів. Шведська сторона зібралася наприкінці тайму, вигравши два останніх раунди та посиливши власний захист, який виявився майже непроникним, оскільки вони виграли дев’ять раундів після перерви, перш ніж незабаром здобути перемогу.

Звідти, Молоді ніндзя взяв контроль над серією, компенсувавши початок 1-4 на Nuke, втікаючи з лідерством на стороні CT, вирвавшись вперед на три раунди до перерви. Імпульс знову зберігався після перемикання між таймами, шість раундів на стороні T відразу поставили шведську команду на матч-пойнт, перш ніж вони знову взяли перемогу додому, 16-8, щоб забезпечити перемогу в серії.