Spirit eemaldab Sprouti IEM Rio Major PlatoBlockchain Data Intelligence'ist. Vertikaalne otsing. Ai.

Spirit kõrvaldab Sprouti IEM Rio Majorilt

Kahe kaardi võitmine on kõik, mis jääb vahele Vaim ja IEM Rio Majori playoffi pärast ülekaalukat 2:0 võitu võrse. Venelased istuvad nüüd Legends Stage'is seisuga 2-2 ja ootavad vastast finaalvoorus, mis mängitakse teisipäeval.

Taani enamuse pool ümberringi Ismail "refrezh" Ali ei suutnud vastust leida Vaim's T-poolne agressioon eesotsas Boris "Magixx" Vorobjev's üksteist avatavat tapmist ja on nüüd 1-3 rekordiga Major'ist välja langenud.

Patsi juhtis Spiriti teed 41 tapmisega sarjas

Lugu VaimNuke'i domineerimine algas püstoliraundi kolmekordse tapmisega Pavel "s1ren" Oglobliin, esimene paljudest üksikmängudest, mis võidab neile kaardi. Vene enamusega pool ei kasutanud hoogu kohe ära, vaid tagapool magixx14 tapmist läksid nad 7:4 juhtima. See oleks ainult ajutine tagasilöök võrse kuna nad pakkusid esimesel poolajal stoilist kaitset. See oli töökindlus Lawrence "lauNX" Țârlea ja refrezh see tähendas võrse võis enne skoori 7-7 tasandada Robert "Patsi" Isjanov's neli tapmist viimases voorus andis Vaim serv.

Teine poolaeg algas samamoodi kui esimene, püstoliringi võiduga Vaim. Otsustanud peatuda Vaim oma edu saavutamisest, Rasmus "Zyphon" Nordfoss võitis 1v2 siduri, aga sellest ei piisanud. Vaim domineeris ülejäänud poolaeg ja viimases voorus kolm tapmist alates Patsi võttis ülejäänud tuule välja võrse's purjed.

Pärast Nuke'i teisel poolel toimunud maalihet Vaim jätkasid oma terrorismipoolsete võimete demonstreerimist Vertigos. Igor “Imeline” Ždanov selle taganud võrse ei pikendaks seeriat kolmandale kaardile, viies oma meeskonna 8:2 juhtima. Zyphon püüdnud hoida võrse mängus 19 tapmist, kuid tema kangelaslikkusest taaskord ei piisanud, sest poolajaks jäädi 10-5 alla.

VaimMängu eduseis kasvas alles teise poolaja alguses. Nad lendasid mööda võrse esimeses kolmes voorus ja 1v2 sidur alates Patsi andis neile neljanda. Kell 13-5, võrse püüdis leida teed mängu, kuid see oli vaid sähvatus. Leonid "chopper" Višnjakov'i pool tulistas samal ajal kõigi silindrite pihta Zyphon oli oma ülejäänud meeskonnast kõrgel kohal ja hoolimata oma 32 tapmisest Vaim võitis kaardi 16-8.