forZe, ECSTATIC Maltal väljalangemise äärel; 1WIN, B8 liituvad 1-1 PlatoBlockchaini andmeanalüüsiga. Vertikaalne otsing. Ai.

forZe, ECSTATIC Maltal väljalangemise äärel; 1 WIN, B8 liitub 1-1 basseiniga

1WIN ja B8 on nüüd pärast IEM Road to Rio Europe RMR A esimesel päeval libisemist jagas 1:1, kokkuvõttes võidud fore jaoks ja EKSTAATILINE Šveitsi grupi teises ringis. Kahe Venemaa poole vaheline matš oli 30-raundiline naeltega, milles kaunistus muutis oma meeskonda 30 tapmisega. B oja peal EKSTAATILINE vastu 13-voorulise tagasituleku B8 Nuke'i CT poolel, et liitumiseks lisaajal pall maha visata fore jaoks turniiri 0-2 basseinis.

deko andis oma meeskonna 1.61:16 võidu tulemuseks 14

1WIN sai Nuke'il lendu, tabades rünnakul 5:0 enne neid fore jaoks kaasmaalased võiksid reageerida. kaunistus tegi oma meeskonna jaoks vahet juba varakult 10 fragiga kuue vooru jooksul, kuid jahtus as fore jaoks asus kaitsesse ja hakkas 7:5 juhtima. 1WIN õnnestus poolajal veel vaid üks ring, hoides seda enne poole vahetamist kolme piires.

fore jaoks suurendas oma eduseisu pärast teise poolaja kahte esimest vooru 11-6-le, kuid 1WIN lõi kolmandal ringil tagasi, et jääda löögikaugusesse. Egor "leek" Vassiljev ja seltskond sai ühe sisse, 10-11, kuid fore jaoks võitis Tec-9 tagant jõuostu kolmiku võrra Alexandr "Shalfey" Marenov ette jääda. Põgenemisest aga ei piisaks, kuna 1WIN jätkas kaitset ja asus 30. vooru juhtima, realiseerides matšpalli, et väljuda võidukalt.

Venemaa

Venemaa

B8 tõusis 5-1 CT poolel Nuke vastu EKSTAATILINEKoos cptkurtka023 ja Artem “r1nkle” Moroz oma meeskonna jaoks juba varakult teed juhtima. Sealt edasi olid nad ainuke servimeeskond, taanlased lõid vooru järel seina kuni poolaja viimase pooleni. Kolmik mööda Benjamin “brzer” Jensen ja kahekordne Tobias "Kraghen" Kragh Jensen pani taanlastele enne poolaega sekundi lauale.

cptkurtka023 juhtis Nuke'i B8-le teed 34 tapmisega

Ukraina meeskond võitis teise püstolirauendi kolmikpalliga cptkurtka023 ja kahekordistada Denis "hamster" Liašenko, mis pani B8 mängupunktis algusest peale, kuid EKSTAATILINE võitles neis vaatamata ühepoolsele marginaalile ja töötas tagasituleku nimel. Taanlased ei jätnud alla ja püstitasid müüri, mis B8 jooksis vooru järel vooru, jättes ilma uskumatutest 13 matšpallist.

B8 lähtestas õhuklapist, et võita lisaajal kaks püssipauku ründepoolel, mida nad ei suutnud kogu eelmise poolaja jooksul teha, mis osutus piisavaks tehingu sõlmimiseks pärast poole vahetamist, kui nad sulgesid kaardi 19:16 CT-l. pool.