FURIA pääses Liquidist mööda ja tõusis Pro League PlatoBlockchain Data Intelligence'is 3:0. Vertikaalne otsing. Ai.

FURIA läheb Liquidist mööda ja läheb Pro League'is 3:0 juhtima

FURIA on ESL Pro League'i 16. hooaja D-grupis saavutanud kolmanda võidu, alistades Vedelik 2:1 pärast seda, kui meeskonnad võitsid üksteise kaardivaliku ühepoolselt, enne kui Brasiilia meeskond Vertigo otsustajaga minema jooksis.

Kaike "KSCERATO" Cerato oli jätkuvalt oma meeskonna säravaks majakaks, suurepärane püssitöö aitas võimule FURIA võidule. 3:0 rekord ei ole siiski piisav, et tagada neile koht playoffis, kuid neil on võimalus see laupäeval välja teenida. Cloud9 at 19:30 alagruppi jäänud kahe kaotuseta meeskonna vahelises lahingus.

Vedelik peavad pärast Mirage'i ja Vertigo lööki kaotamist naasma joonestuslauale, eriti nüüd, kui nad on grupi kolme parima meeskonna hulgast kaugemal. Võit üle Igavene tuli homne päev on selles osas otsustava tähtsusega nick "nitr0" KaneelSeejärel võidaks klubi edetabelis kõik kolm endast madalamat meeskonda, tagades neile koha playoffis.

KSCERATO on siiani olnud EPL-is pidurdamatu rebend

Pole osa VedelikMirage'i valik sobis neile, pidevalt muutuv ja domineeriv kaitse FURIA mille tulemuseks oli täiesti viltune esimene poolaeg Brasiilia poole kasuks. Vägev püssitöö alates KSCERATO veendus selles ka, ilma et keegi Vedelik suuteline temaga kahevõitluses suurema osa kaardist tõeliselt vastu astuma.

See oli alles poolaja lõpus Vedelik taastus nii kergelt, suutis lauale kolm panna, kuid napp peotäis voore pakkus lõpuks vähe lohutust. Mareks "YEKINDAR" Gaļinskispüüdlused teisel poolajal asju tagasi tõmmata aitasid kahe meeskonna vahelist vahet mõnevõrra vähendada, kuid jätkas tublidust KSCERATO kindlustas, et võit läheb alati FURIA's, kui nad lõpuks asjad lõpetasid, 16-10.

Infernos arenes välja vastupidine stsenaarium, Vedelik andes Andrew "ArT" Piovezan's mehed maitsevad omaenda ravimit koos tohutu kaitsega. 7:1 eduseisu saavutas Vedelik enne FURIA hakkas mõned ringid tagasi küünistama, kogudes vaheajaks viis, kuid Keith "NAF" Markovic ei teinud neile teisel poolajal head, kui ta võttis menetluse üle kindla kontrolli, et kiiresti aidata Vedelik lukku kaardi võit, 16-7.

Ebainspireerivad ühepoolsed punktid kandusid sarja lõplikule kaardile ja see oli taas Vedelik kes said terve peksa FURIA. Täiesti läikiv passiivne CT pool Vedelik ja suurepärane helistaja FURIA ei jätnud peaaegu mingit kahtlust, kes kaardi peal välja tuleb ja ühes voorus, kus see välja nägi Vedelik võiks lõpuks hoogu juurde anda, Rafael “Seif” Costa pane asjad kinni, et asju sees hoida FURIAkontrolli all.

Kui küljed vahetusid, FURIA ei raisanud aega võidule sõitmisel agressiivsema hoiakuga kaitses, mis tasus end hästi ära, andes Vedelik pole ruumi, et pall nende T-poolel veerema saaks. See oli 16:4 võit, mis viis Brasiilia meeskonna võiduni seeriavõiduni, lahkudes Vedelik Kui nad loodavad oktoobris Americas RMR-il võistelda Brasiilia meeskonnaga, peavad nad tagasi vaatama ja täiustama.