nitr0 tähed, kui Liquid võitis NAVI-d, et kindlustada poolfinaali koht Kopenhaageni PlatoBlockchain Data Intelligence'is. Vertikaalne otsing. Ai.

nitr0 stars, kui Liquid võitis NAVI-t, et kindlustada koht Kopenhaagenis poolfinaalis

Vedelik tagas pärast alistamist koha BLAST Premier Fall Final poolfinaalis Natus vincere B-alagrupi finaalis 2-1. Põhja-Ameerika meeskond võitis mängu pärast võidukäiku Inferno (16-14) ja Mirage'i (16-7), hoolimata sellest, et NAVI kaotas Dust2 (12-16).

Kuna matš otsustab just play-off’i paigutuse, pole kumbki meeskond turniirilt väljas. Vedelik vahel lähevad nüüd vastamisi võitjaga Kangelaslik ja G2 laupäeval kl 15:30 . Natus vincere, kelle nimekirja tulevikku ähmastab ebakindlus, asetatakse teisele poole ja kohtuvad Ninjad pajamas veerandfinaalis reedel kl 19:00 .

nitr0 oli kaugelt Inferno parim esineja

Denis "Elektroonika" Šaripov alustas mängu, võites püstoli 1vs2 siduri, ainult jaoks Vedelik et vastata otse tagasi jõuostuga, mida aitas eelmises voorus pommitehas. Järgnesid sund-ostmissõjad, millega Natus vincere tõusis esikohale ja juhtima 4:1. See oli Ukraina poolele ainus eduperiood, as Vedelik alustas kaotusseisu lõhkumist, viigistades hetkeseisuga seisu 5:5. nick "nitr0" Kaneel oli fantastiline esimene poolaeg, pakkudes oma meeskonnale üliolulist quad-tappi, et viia nad esimest korda juhtima, enne kui võitis muljetavaldava pihustuskontrolliga 1vs2 siduri. Keith "NAF" Markovic oli ka oma tipphetk, võitis terava 1vs3 siduri, et lõpetada oma ässa ja viis poolaja lõppseisuks 9:6 põhjaameeriklaste kasuks.

Vedelik jätkasid oma võidukäiku teisel poolajal püstolist, kuid muidu võitlesid oma kaitsepoolajal. Üks kord Natus vincere Jõudsid relvaraundini, püüdsid nad kaotusseisu tagasi ja viigistasid lõpuks seisu 11:11. Järgnes edasi-tagasi mäng, kus kumbki meeskond ei kontrollinud mängu, kui nad vahetasid voorusid, kuni lõpuks seisuga 14:14 taas viigistati. See oli taas kord nitr0 kes astus üles kahe üliolulise mitme tapmisega B-saidil, viies oma meeskonna 16:14 võiduga üle joone ja saavutades selle käigus 31 tapmist.

Järgmisena oli väljaminev Dust2, kus Natus vincere tulid väravast välja ja panid kokku domineeriva ründepoolaja. Varem lõid nad kokku seitse ringi Vedelik sai oma esimese, kuid nende taastumine ei kestnud kaua. Põhja-ameeriklased said vaid kolm vooru varem Natus vincere naasis domineerima, lõpetades esimese poolaja seisuga 12:3.

Natus vincere võitis teise poolaja püstoli ja nende võit näis olevat kindel, kuid Vedelik ei taganenud. Nende ründepoolaeg oli palju tugevam, sest nad jõudsid kahekohalise numbrini ja pääsesid vastasest nelja raundi kaugusele. Natus vincere paistis ideedeta ja nägi vaeva, et vastu võidelda Vedelik rünnakut, kuid suutis siiski mängu lõpetada Valeriy "b1t" VahhovskiKolmekordne MP9-ga, seeria liigub edasi Mirage'i otsustaja poole.

Mirage alustas teise domineeriva T-külje esitusega, seekord poolt Vedelik. Nende start oli raputav, kuna nad võitsid püstoli enne Natus vincere tuli tagasi ja viigistas seisu 2:2. Vedelik siis varastas ökoga ringi, millal Oleksandr "s1mple" Kostljev ei leidnud suitsu seest pommi ja aeg sai kahjutuks. Voor pööras pöörde täielikult, sest põhjaameeriklased kaotasid poolajal veel vaid kaks, olles vaheaja järel 11:4 ees. nitr0 tegi veel ühe suurepärase esituse, võites 1vs4 siduri teel 14 tapmist poolajal.

Teine püstolivõit Vedelik tähendas, et nende triumf oli pelgalt formaalsus, kuna põhjaameeriklased leidsid end üheksa vooru ülespoole. lihtne pikendas paratamatust 1vs2 siduriga, aga sellest ei piisanud. Vedelik sai nõutud ringid ja sulges mugavalt kaardi, võites seeria ja broneerides otsese koha poolfinaalis.