A FURIA biztonságos Legends Stage helyet biztosít az IEM Rio Major PlatoBlockchain Data Intelligence-nél. Függőleges keresés. Ai.

A FURIA megszerezte a Legends Stage helyét az IEM Rio Majorban

FURIA verés után jutottak be az IEM Rio Major Legends Stage színpadára GamerLegion kéttérképes sorozatban, vertigón 16-9-re, Infernón 16-11-re legyőzve az európai kombinátot, így 16-3-es mérleggel bejutott a legjobb 1 közé.

A győzelem különösen fontos Andrew "ArT" Piovezan's oldalán, mivel most ők az egyetlen teljes brazil képviselő, aki még mindig jelen van a Majornál császári és a 00NEMZET mindketten meghajolnak a veszteségek után Cloud9 és a IHC kedden.

GamerLegion van még egy esélyük a továbbjutásra, de nehéz meccs vár rájuk, mivel a Cloud9 úgy tűnik, hogy az őrnagy zökkenőmentes kezdete után végre visszatér a formába. Kamil “siuhy” SzkaradekCsapatait lenyűgözte, hogy 2-0-ás eredménnyel kezdték az eseményt, de a végén kirúghatják magukat, ha kimaradnak a Legends Stage-re való kvalifikációról, miután elpazaroltak három továbbjutási lehetőséget.

A FURIA átjutott az IEM Rio Major Legends Stage szakaszába

FURIA azonnal adott GamerLegion ízelítő a sorozat kibontakozásából a Vertigo-n, Kaike "KSCERATO" Cerato és a Yuri "Yuurih" Santos kombinálva helyreállítják a 2vs5 helyzetet a nyitó pisztolykörben, és korai vezetést szereznek csapatuknak. A kör nyer GamerLegion szórványosak voltak, és ettől a ponttól kezdve megosztottak, az európai kombájn pedig képtelennek bizonyult a CT-oldalon egyetlen fordulóbeli győzelmet sem összeláncolni, mivel a trió yuurih, KSCERATOés André "csepp" nyisd ki utat mutatott számára FURIA félidőben 11-4-re vezet.

GamerLegionminden erőfeszítése, hogy saját támadó felét alakítsa ki, eredménytelennek bizonyult, mivel a hiány túl sok volt ahhoz, hogy visszamásszon, agressziója Művészet és multi-töredezés a másiktól FURIA A tagok nem hagytak teret a visszatérésre, mivel az események gyorsan véget értek, 16-9.

Az Inferno nagyjából ugyanígy bontakozott ki, bár ezúttal az AWP volt az Rafael “Saffee” Costa hogy meghajtott FURIA félidőben egyoldalú vezetést szerzett. GamerLegion a félidő második felében csak egy rövid pillanatra tudták áttörni a brazil csapat védelmét, de a T oldalon már túl késő volt. siuhy és a társaság, miközben 4-11-es hátrányt bámultak az oldalcserébe.

Egy pisztolygyőzelem és az azt követő átalakítás felajánlása GamerLegion Az esélyt, hogy visszakerüljenek a térképre, és azonnal megragadták a lehetőséget: hat kört nyertek egymás után, és 10-11-re csökkentették a különbséget. FURIA banán támadásával válaszolt, hogy megszerezzék az első T-oldali kört a táblán, és innentől nem is hagyták magukat, a könyörtelen agresszió segített nekik 16-11-es győzelmet aratni.