A Vitality legyőzte a NIP-et, és megszerezte a második győzelmet a BLAST Fall Groups PlatoBlockchain Data Intelligence versenyen. Függőleges keresés. Ai.

A Vitality legyőzte a NIP-et, és megszerezte a második győzelmet a BLAST Fall Groups-on

Vitalitás bebiztosította második győzelmét a BLAST Premier Fall Groups 2022-en, miután 16-12-es győzelmet aratott. Ninják pizsamában az Infernón. Dan "apEX" Madesclaire's emberei bezárták a helyüket az A csoport felső döntőjében, és jobb helyezést szeretnének garantálni a kieséses szakaszban.

Lotan "Spinx" Giladi elleni debütálásához képest csendesebb meccse volt OG a nap elején, de még mindig lenyűgözte az első kirándulása az Infernón július 2021 -a óta.

Ninják pizsamában az alsó sávba kerülnek, és a győztessel találkoznak Astralis vs OG később pénteken, hogy esélyt szerezzenek egy jobb magra az esemény következő szakaszában.

A ZywOo fantasztikus a Vitality Infenro győzelme alatt

Vitalitás Egy gyors pisztolylövéssel nyitotta meg Infernót az A helyszínen, de előrenyomulásukat gyorsan megállították Ninják pizsamában's force buy. Az európai mixnek eltartott egy ideig, mire talpra állt, és több slágert sem sikerült konvertálnia A as-on Hampus "hampus" Pozőr és a Frederick “REZ” Sterner minden alkalommal távol tartotta őket. Végül is, ZywOo saját kezébe vette a dolgokat és hatalmat adott Vitalitás egy késői visszatérésig, öt egymást követő körben 8-7-re sikerült a félidő végeredménye.

A csúcs- A vezetésű alakulat oldalváltás után folytatta győzelmi sorozatát, és a második félidő első öt fordulóját bebiztosította. Ninják pizsamában felkerült a táblára. A félidő végén a svédeknek sikerült néhány kört összefűzniük, de sorozatukat nem tudták visszatérésre fordítani, és végül 12-16-ra kiálltak.

ZywOo folytatta a CT-oldalon megszokott trükkjeit, és 30-17 KD-vel zárta a meccset. Ez egy zseniális folytatás volt, mivel az AWPer folytatta az első mérkőzésen látott nagyszerű formáját OG amelyben fantasztikus 1.68-as értékelést regisztrált.