A Toyota Motor Philippines a GAZOO Racing Fesztiválon ünnepli rajongóival az autók iránti szeretetet

MANILA, 29. augusztus 2023. – (JCN Newswire) – A versenykedvelők és az adrenalinfüggőket elbűvölte a kétnapos szívdobogtató TOYOTA GAZOO Racing Festival (TGR Fesztivál) a manilai Quirino lelátón, amelyen mindenki azt kiáltotta: „I szeretem az autókat!

A Toyota Motor Philippines rajongóival ünnepli az autók iránti szeretetet a GAZOO Racing Festival PlatoBlockchain Data Intelligence rendezvényén. Függőleges keresés. Ai.
A Toyota Motor Corporation elnöke, Akio Toyoda a Fülöp-szigetekre látogatott, hogy más nemzetközi és helyi profi versenyzőkkel együtt bemutassa kiváló versenyzői tudását.

Ez a Toyota Motor Philippines által a „legnagyobb összejövetel, hogy megünnepeljük a GAZOO Racinget” című motorsport esemény része a mobilitási vállalat 35. évfordulója alkalmából rendezett csemegének azon ügyfelek és rajongók számára, akik az évek során folyamatosan szeretetet és támogatást tanúsítottak a márka iránt. A TGR Fesztiválon több mint 6,000 közönség vett részt a helyszínen, és 2.6 millió élő közvetítést vonzott.

Ismerje meg Akio „Morizo” Toyodát, a GAZOO Racing mesterét

Akio Toyoda, a Toyota Motor Corporation elnöke (aki Morizo ​​versenyzői álnevéről ismert) a #TGR Fesztiválon mutatta be vezetési és driftelési képességeit, miközben különféle Toyota versenyautóknál mutatta be ügyességét a volán mögött.

A dolgok beindításaként Morizo ​​lenyűgözte a közönséget a Toyota GR Yaris WRC raliautó mesteri tudásával, ahol fánkmanőverekkel szórakoztatta a közönséget. Morizo ​​is csatlakozott a Gymkhana kihíváshoz, ahol egy Toyota GR 86-ot vezetett, amely lehetővé tette a közönség számára, hogy tanúja legyen szakértelmének egy GR teljesítményű autóval, amely elérhető a helyi vásárlók számára. Egy kihívásokkal teli pályán ment keresztül, megmutatva egy tapasztalt versenyző finomságát. Morizo ​​szerencsés utasokat is magával vitt adrenalin-pumpáló túrákra, ízelítőt adva nekik abból, milyen egy versenymester szemszögéből átélni a pályát.

„Azért fejlesztettem egy autót, mert látni akartam az emberek mosolyát. Megkéred az embereket, és megadod nekik, amit akarnak.” Morizo ​​úgy véli, hogy a Toyota autók fejlesztésének legjobb módja az, ha ezt az úton tesszük – vezetni és driftelni. „A mosolyok és az ujjongás miatt vagyok itt” – tette hozzá.

Legendák a pályán és azon kívül

Az esemény másik fénypontja a TOYOTA GAZOO Racing csapatának, Norihiko Katsuta és Masahiro Sasaki japán bajnok versenyzőinek fellépése volt, akik mindketten jelen voltak a 2023-as kétnapos TGR Fesztivál lebonyolításán. Legendás versenyautójukat, a Toyota WRC Yarist és a Yarist hozták magukkal. Red Bull GR Corolla, amely meghódította a globális versenyszámok rally pályáit.

A GR Yaris átalakítása a Toyota WRC Yarisból Morizo ​​vezetésével figyelemre méltó teljesítmény volt. A Red Bull GR Corollának viszont van egy emlékezetes lapja is a történelemben, hiszen arra az autóra emlékezünk, amely a Calle Rovampellát hajtotta győzelemre a Formula Drift Japan versenyen.

Természetesen a TOYOTA GAZOO Racing nem lenne teljes az ország saját nevelésű filippínó sztárversenyzőinek részvétele nélkül! A helyi versenysztárok, Alex Perez, Luis Gono, Marlon Stockinger és a híres-versenyző, Ryan Agoncillo olyan TGR teljesítményű autókkal vettek részt az eseményen, mint a GR Supra, a GR Yaris és a GR 86. A japán és filippínó pilóták a Gymkhana Drivingben is csatlakoztak. Kihívás Marlon Stockingerrel az 1. nap összesített győztesének.

„Hangos, őrült, sok gumi ég, a szagok – egyszerűen úgy érzed, mintha a versenypályán lennél, még akkor is, ha itt vagyunk a Quirino tribünön” – mondta Stockinger.

A helyi versenyzők is birtokolták a pályát, és végül bemutatták tudásuk összecsapását az esemény egyik legjobban várt fénypontján, a Gymkhana Time Attack és Drifting Versenyen. A Gymkhana Time Attack próbára tette a versenyzők agilitását és pontosságát, ahol finoman navigáltak a kúpok és a nyolcasok labirintusában. Kiélezett küzdelem után a következő győztesek kerültek ki: Az 1. napon a Gymkhana időtámadás győztesei: Angelo Magtoto – 1. hely, Jason Chuang – 2. hely és Christopher Co – 3. hely. A 2. napon John Erik Barrera az 1. helyen, Mickey Carbonell a 2. helyen, Matt Frederic See pedig a 3. helyen végzett az első adagban. A második adag Andre Tan – 1. hely, Russel Cabrera – 2. hely és Makol Pasumbal – 3. hely volt.

A Drifting Versenyen a helyi versenyzők nézői ültek a helyük szélén, miközben szabadjára engedték lóerejüket és csúszdáikat. Végül a Drifting Verseny 1. napjának trófeáit a következők szerezték meg: Hans Jimenez – 1. hely, Paolo Agregado – 2. hely és Bryan Revilla – 3. hely. Lehet, hogy a győztesek guminyomokat hagytak a csatatéren, de az biztos, hogy felejthetetlen hatást fognak gyakorolni a tömegre.

Megállás nélküli izgalmak élő előadásokkal

A mulatság és az izgalom nem ért véget a kiállításokkal és versenyekkel, hiszen a fesztivál területét rengeteg GR áru díszítette, mint például sapkák, ingek, kabátok és egyéb ajándéktárgyak! A fotófülkék is ott voltak azok számára, akik meg akarták érezni, milyen egy dobogós helyen állni.

Nem volt unalmas pillanat a 2023-as kétnapos TGR Fesztivál alatt, hiszen a közönséget felvillanyozó élő előadások várták! A fesztivál területét napról hajnalig szívdobogtató hangzással és sebességgel lobbantották fel a BGYO, az Ely Buendia, a Ben&Ben, a Parokya ni Edgar és a Kamikazee remek előadásai.

Lemaradt az élő fellépésről, vagy egyszerűen csak arra vágyik, hogy újra átélje az eseményt? Mindig nézheti az élő közvetítést a TOYOTA GAZOO Racing Philippines Facebook-oldalán, vagy látogassa meg a toyota.com.ph/gazoo webhelyet, ahol további versenyekkel kapcsolatos híreket talál.