A KSCERATO főszereplője, ahogy FURIA legyőzi a Movistar Riders-t az EPL PlatoBlockchain Data Intelligence-ben. Függőleges keresés. Ai.

A KSCERATO főszereplője, ahogy FURIA legyőzi a Movistar Riderst az EPL-ben

FURIA legyőzött Movistar lovasok egy kéttérképes sorozatban, uralja az Ancientot (16-3), és a sorozatot a Nuke elleni 7-13-as visszatéréssel zárja (16-13). Kaike "KSCERATO" Cerato fantasztikus sorozata volt, 1.73-as értékelést és 52 gyilkosságot ért el.

FURIA most a D-csoport élén áll 2-0-s mérleggel Cloud9, a következő meccsükkel Folyadék pénteken érkezik 19:30 . Eközben ez a második vereség a csoportkörben Movistar lovasok, a spanyolokkal szemben Cloud9 a következő játékkörben.

KSCERATO volt a show sztárja

A sorozat az Ancienton kezdődött, a Movistar lovasok a kevésbé előnyös terrorista oldalról kezdve. A spanyolok nagyon nehezen kezdték, elveszítették a pisztolylövést, és a nyitó cserékben egyszerűen felülmúlták őket. FURIA megnyerte a félidő mind a 15 fordulóját. Movistar lovasok csak egy nyitógyilkosságot ért el az első félidőben három bombagyár mellett, és a csapat az utolsó előtti körben került a legközelebb ahhoz, hogy felkerüljön a táblára, ahol a csapat elutasította. André "csepp" nyisd ki1vs2 kuplung.

Egy pisztolykörgyőzelmet jelentett Movistar lovasok legalább elkerülték a 16-0-t, és három kört tudtak megszerezni, mivel a térképen a brazilok domináns 16-3-as győzelme zárult.

A Nuke sokkal szorosabb kapcsolatnak bizonyult Movistar lovasok a nyitó néhány kört irányítva, megakadályozz egy elveszett 3vs5 helyzetet az alsó oldalon. FURIA 2-6-os hátrány után visszatért a játékba KSCERATO 8-7-re állította be a félidei eredményt a spanyolok javára.

Movistar lovasok megnyerte a második pisztolyt, és úgy tűnt, elszaladnak a játékkal, és 13-7-re vezettek. FURIA nem sokkal ezután stabilizálódott KSCERATO ismét a különbségteremtő. A 23 éves játékos hihetetlenül fontos négyes ütést kapott 3vs5 szituációban, amikor az eredmény 13-9 volt, a brazilok nem néztek hátra, és 16-13-as győzelemmel zárták a meccset.