Fiatal nindzsák nyerik a WePlay Academy League 6. évadát, a PlatoBlockchain Data Intelligence-t. Függőleges keresés. Ai.

Fiatal nindzsák nyerik a WePlay Academy League 6. szezonját

Fiatal nindzsák megnyerték a WePlay Academy League 6. szezonját, legyőzve Spirit Akadémia 2-1 (7-16 Dust2, 16-11 Vertigo, 16-8 Nuke) a nagydöntőben, amivel megszerezték a bajnoki címet, és felépültek a szombati konszolidációs döntőben való kiütésből.

A svédek leállították Spirit Akadémia's végigfutott az eseményen, amelyben a B csoport élére kerültek, és sértetlenül jutottak át a rájátszásba, sőt legyőzték Fiatal nindzsák a felső zárójelben a döntőben 2-0-ra.

A Fiatal Ninják hazavihetik első WePlay Academy League-címüket

Ugyanez az eredmény azonban a címdöntőben nem következett be Fiatal nindzsák teljesen más térképkészletet választottak az Ukrajna-Oroszország együttes elleni visszavágón. Ahelyett, hogy a Mirage-hoz és a felüljáróhoz menjen a csatában, ztr és a cég úgy döntött, hogy az előbbit betiltja, és a Dust2-t a medencében hagyta, a térképen végül elvesztették Spirit Akadémia a sorozat kezdetén.

Fiatal nindzsák szinte esélyük sem volt harcolni a térképen, és egyszerűen felülmúlta őket egy erős támadóerő Spirit Akadémia, aki kilenc hibátlan kört mutatott be, mielőtt később győzelmet aratott, 16-7.

A nindzsák kötelek elé állították a Vertigo-n, a korai 3-1-es vezetés a T oldalon gyorsan elesett. Spirit Akadémia a következő kilenc fordulóból nyolcat megnyert. A svéd csapat rögtön a félidő végén összeszedte magát, megnyerte az utolsó két kört, és lendületet adott saját védekezésének, ami szinte áthatolhatatlannak bizonyult, mivel a szünetből kilenc fordulót nyertek, majd nem sokkal később megszerezték a győzelmet.

Onnan, Fiatal nindzsák átvette a sorozat irányítását, 1-4-re javítva a Nuke rajtját úgy, hogy elszaladt a CT-oldalon az élen, és a szünetre három körrel elhúzott. A lendület a félidő váltása után is megmaradt, hat fordulóval a T oldalon azonnal meccslabdához juttatta a svéd csapatot, mielőtt ismét megnyerte a 16-8-as győzelmet, és ezzel bebiztosította a győzelmet a sorozatban.