Heroikus lépés a G2-n túl, továbbjutás a BLAST Fall Final elődöntőjébe, a PlatoBlockchain Data Intelligence. Függőleges keresés. Ai.

Heroikus lépés a G2 mögött, továbbjutás a BLAST őszi döntőbe

Hősies legyőzése után a harmadik csapat lett, amely bejutott a BLAST Premier Fall Final 2022 elődöntőjébe G2 a negyeddöntőben. A Casper "cadiaN" MøllerA vezetésű osztag könnyedén megszerezte Mirage-t (16-8) egy sikeres CT-oldal után, majd meggyőző vereséget szenvedett a Nuke-on (6-16). A sorozat a Vertigo-n (16-12) dőlt el, köszönhetően Rasmus “sjuush” Intésteljesítménye.

A dán csapat lép pályára Folyadék az első elődöntőben szombaton órakor 15:30 . Hősies november elején legyőzte az észak-amerikaiakat az IEM Rio Major Legends Stage-jében, és hazai közönségük előtt szeretné megismételni teljesítményét.

Heroic a Royal Arénában lép pályára, miután legyőzte a G2-t

G2 Egy pisztolylövés győzelmével nyitotta meg a Mirage-ot, de egy rosszul elhelyezett Molotov egy B telephely lökése közben megfordította a dagályt, lehetővé téve Hősies átalakítani az erővásárlásukat. A dán alakulat átvette a vezetést, és soha nem nézett hátra, hat egymást követő fordulóban 12-3-ra zárta a fantasztikus CT-félidőt. Márton “stavn” Lund és a Cadian vezette az eredményjelzőt.

G2 A félidő után egy kicsit több sikert ért el, öt védekező kört követelt, de a hátrány túl nagy volt ahhoz, hogy leküzdje. Hősies kényelmesen megszerezte a sorozatelsőséget a T oldalon aratott 16-8-as győzelemmel. Rasmus "HooXi" Nielsen nem talált hatást a szerveren, és a térképet 0.24-es értékeléssel és 33.3-as ADR-rel zárta.

Az európai alakulat sokkal jobb formában érkezett a Nuke-ba, és korán kihasználta az előnyt a kedvenc CT-oldalán. Nikola "NiKo" Kovács stabil védekező félidőt játszott, 14-6 KD-t és 1.59-es értékelést hajtott végre. G2 félgyőzelemre. Hősies a tizedik körben váltott egy erővásárlást, így talpra állhattak, és a hátralévő hat körből hármat elloptak, hogy megmentsék az 5-10-et a szünet előtt.

G2 A második félidőben továbbvitték formájukat, csak egy kört buktak, miközben 16-6-os győzelmet arattak, hogy kiegyenlítsék a sorozatot. Nemanja "huNter-" Kovács és a Ilya "m0NESY" Oszipov lenyűgözött rövid támadóidőszakuk során 1.94, illetve 1.76 értékeléssel.

G2 továbbra is uralták a pisztolylövéseket a Vertigo nyitásával, de sikerük rövid életű volt. Hősies gyorsan saját győzelmükkel válaszolt, hogy átmenetileg megtörjék a CT gazdaságát, és 6-3-as vezetést szerezzenek. sjuush a félidő fénypontját egy 1v3-as kuplunggal biztosította a B helyszín felé, hogy bebiztosítsa csapata utolsó fordulóját a 6-9-es félidőben.

Az európai alakulat a T-oldalra váltás után bebiztosította 100%-os pisztolylövésrekordját a sorozatban, így előnye 11-6-ra nőtt. G2's vétsége azonnal falnak ütközött, ha egyszer a Hősies puskák kerültek elő, és csak egy lövést sikerült korábban megszerezniük Cadian és a társaság 16-12-es eredménnyel zárta a sorozatot.

A vereség azt jelenti G2 kiestek a dán LAN-ból, és csak győzelemmel térnek haza Fényáram a nevükre. A szezonjuk azonban még nem ért véget, mivel a körranglistán elfoglalt helyüknek köszönhetően decemberben a BLAST Premier World Final-on fognak versenyezni.