A MOUZ felzaklatta a Cloud9-et, hogy elődöntőt rendezzen az Outsiders PlatoBlockchain Data Intelligence ellen. Függőleges keresés. Ai.

A MOUZ felzaklatta a Cloud9-et, hogy elődöntőt rendezzen az Outsiders ellen

MOUZ 2-1-es győzelemmel zárta helyüket az IEM Rio Major elődöntőjében. Cloud9, kiesett az orosz kombinát Overpass (16-13) és Ancient (16-9) győzelmével, miután elveszítette a nyitást az Infernón (11-16). David "fagyott" Čerňanský csapatát újabb felborulásra késztette a Majorban, és 1.40+ értékelést ért el a két térképgyőzelem során.

MOUZ folytatják fantasztikus főhadjáratukat, miután megkezdték útjukat a Challengers Stage-ben. Az első szakaszon hibátlan 3-0-s eredménnyel léptek túl, majd dacoltak a várakozásokkal azzal, hogy túljutottak a Legends Stage-en, és most szembe kell nézniük. Outsiders elődöntőben szombaton órakor 18:00 . Fórum Cloud9 ez csalódást okozó vége a Major kampánynak, mivel az orosz csapat nem tudja teljesíteni az elvárásokat a rájátszás egyik favoritjaként.

dexter a Major elődöntőig vezette csapatát

Az Inferno azzal kezdődött, hogy a Jon "JDC" de Castro tripla a pisztolykörben, lehetővé téve MOUZ hogy melegen induljon. Korábban 4-0-ra vezettek Vladislav "nafany" Gorskov lezárták a B oldalt, hogy az elsőt szállítsák Cloud9. Az orosz alakulat nem sokkal ezután átvette az irányítást, és a félidő végén megszerezte a vezetést, amikor sztáremberei bemelegítettek. Csak még két körre korlátozták az európai kombinát, és 9-6-os eredménnyel mentek a szünetre Egy öböl "HObbit" Khasenov a show sztárja 19 öléssel az első félidőben.

Cloud9 megnyerték a második félidő pisztolyát, és az első félidőtől kezdve folytatták lendületüket, hat körrel vezettek. MOUZ még nem állt készen arra, hogy megadja magát, zsinórban hármat is nyert, amivel az orosz felet ökonómiára kényszerítette. Ki más volt, mint Hobbit aki akkor lépett fel, amikor csapatának a legnagyobb szüksége volt rá, és négy hihetetlen lövést ütött egy páncél nélküli Deagle-re, hogy megállítsa a MOUZ visszatérési kísérlet. A veterán kiemelt fordulói ismét megváltoztatták a játék lendületét, Cloud9 zsinórban hármat megnyerve 16-11-re zárta a meccset Hobbit a játék utolsó fordulójában elérte a 30 ölést, és a sorozat az Overpass-ba kerül.

MOUZ eltökélten kezdték a felüljáró védekezésüket, as Ádám "torzsi" Torzsás nyert egy 1vs2 kuplungot a játék elindításához. Ez lehetővé tette számára, hogy a második körben AWP-t vásároljon, és azonnali hatást talált kedvenc fegyverével, így csapata 8-1-re vezetett. Cloud9 nem sokkal ezután megfordították lassú indulásukat, azzal Dmitry “sh1ro” Sokolov és a Sergey "Ax1Le" Rykhtorov több fordulón át húzták csapatukat, hogy a félidőt öt fordulós hátrányban fejezzék be.

MOUZ megnyerték a második pisztolyukat a térképen, miután átalakítottak egy 3vs5-ös helyzetet, és az orosz osztagot két, az ideálisnál kevésbé jó erőbedobásra kényszerítették. A kockázat nem kifizetődő volt Cloud9, akik hamarosan 5-14 arányban találták magukat, amikor végre teljes vételt kaptak. nafany és a társaság már több visszatérést végrehajtott az Overpass védelmi oldalán a Majornál, és ez a játék sem volt kész. Ötöt kaptak egymás után, hogy elérjék a két számjegyet korábban MOUZ csak pisztollyal felfegyverkezve kapott egy kört az A helyszínen. Még három győzelem Cloud9 követte, előtte Christopher "dexter" Nong felkapott egy leejtett AWP-t, és egy tripla öléssel letette a térképet, így a sorozat az Ancient döntésére került.

Cloud9 közvetlenül az Ancient kapujából dominált, megnyerte a pisztolykört, és négy kört követően limitált MOUZ mindössze három ölésre öt kör alatt. Egy hármas fagyasztva A félidő fordulópontjának bizonyult, hiszen az első kör mellett 2vs4-es helyzetet nyert csapata. Azt követően, MOUZ teljesen más csapatnak tűnt, zsinórban nyolcat nyertek. Az európai együttes tapasztalatlan játékosait nem zavarta a mérkőzés fontossága, hihetetlen ravaszságot és fegyelmet mutattak be, hogy felülmúlják az orosz védelmet. Az utolsó két körben elfogyott a gõjük, de így is 8-7-es vezetéssel érkeztek a második félidõre.

Cloud9 elnyerte a pisztolyt, hogy megkezdje a támadást, de MOUZ azonnal visszavágott egy kényszervásárlás megnyerésével. A CT oldalon az európai kombájn volt meghatározó, mivel a jobboldali-vezette csapat mindössze egy körre korlátozta ellenfelét. Úgy tűnt, teljesen irányítanak, és mindent leállítottak, amit az orosz csapat kínált, hogy 16-9-re zárják a térképet, és bejussanak az elődöntőbe.