A Spirit kivédi az Endpointot, hogy megszerezze az első győzelmet a Máltai PlatoBlockchain Data Intelligence-ben. Függőleges keresés. Ai.

A Spirit kivédi az Endpointot, hogy megszerezze az első győzelmet Máltán

Szellem bebiztosította első ESL Pro League 16. szezonbeli győzelmét, 2-1-re Endpoint. Az orosz alakulat 16-3-ra uralta az Overpasst, 17-19-re elveszítette az Ancientot a hosszabbításban, és 22-18-ra végzett a Vertigo két OT-köre után.

Robert "Patsi" Isyanov volt a legjobb játékos a szerveren a döntő térképen, 35 killt és 1.49-es értékelést gyűjtött, hogy csapatát győzelemre vigye. Pavel "s1ren" Ogloblin és a Boris "magixx" Vorobiev számára voltak a domináns erők Szellem az Overpass-on, mivel a pár 1.92, illetve 1.81 értékelést hozott.

Fickó "Nertz" Iluz számos körbehatározó ölés és kuplung megtartásához járult hozzá Endpoint élve, 1.09-es értékelésével csapata legjobb játékosaként zárta a sorozatot.

Patsi 1.36-os értékelésével vezette az eredményjelzőt

Szellem korán domináltak, és 11-1-es előnyt szereztek a lockdown B helyszín védelmével. magixx és a s1ren folyamatosan lekapcsolva Endpoint és 14, illetve 19 öléssel büszkélkedhetett a 12. körig. Markus “Kjaerbye” Kjærbye's nyitó fragjai lehetővé tették csapata számára, hogy egymás után gólt szerezzen Endpoint még úgy tűnt, készen áll a harmadikra, de egy 1vs3 kuplung mellett Igor “Csodálatos” Zsdanov 15-ben adta Szellem félidőben 12-3-ra vezetett. A szünetből kilépve az oroszok nem vesztegették az időt, és négy zsinórban zárták az Overpasst, 16-3.

Mindkét fél gólt cserélt az Ancient első felében, ami ezzel zárult Endpoint szűk 8-7-es előnyt tartva a váltónál. Az oldalcsere után Szellem azonnal megszabta a tempót a védekezésben, és zsinórban ötször nyert, így 12-8-ra feljött. Joey “CRUC1AL” Steusel kulcsfontosságú lövéseket ütött a Big Green segítségével, ami segített Endpoint visszaszerezni a vezetést, de Patsi és a Leonid "chopper" Vishnyakov's multi-kill körök clinched térkép pontot Szellem 28-ban.

Endpoint kivédte az oroszok A helyszíni ismétléseit a térkép haldokló szakaszaiban és kényszerű túlórákat, amelyekben max “MIGHTYMAX” Pusztaság és a társaság diadalmaskodott, és elküldte a sorozatot a Vertigo döntõjének.

Endpoint szinte hibátlanul kezdett a döntő térképen, és 6-1-re vezetett, de Szellem után kezdtek fordulni a dolgok magixx's kuplung a nyolcadikban. Onnantól kezdve Endpoint félidőben csak egyetlen kört nyert Szellem ötfordulós hátrányukat a szünetben egy kör előnyre váltották. MIGHTYMAX 14-10-re vezette csapatát, de Szellem kitartott és elküldte az utolsó térképet az OT-nek, miután a rendes utolsó hat fordulóból ötöt megnyert. Szellem tartotta Endpoint sakkban, és két hosszabbítás után hazavitte Vertigót (22-18).