A Spirit nyerte a FiReLEAGUE Global Finals PlatoBlockchain Data Intelligence döntőjét. Függőleges keresés. Ai.

A Spirit nyerte a FiReLEAGUE globális döntőjét

Szellem megnyerték a FiReLEAGUE globális döntőt a legjobb eredmény után fájdalom. Annak ellenére, hogy 16-12-es vereséget szenvedtek a Dust2-n, az oroszok visszahozták a Nuke (16-8) és a Vertigo (16-10) győzelmével.

A győzelem a számára Szellem azután jön, hogy a csapatnak eredetileg nem is kellett volna jelen lennie az eseményen. Ez volt TeamOne akik az észak-amerikai selejtezőn keresztül jutottak ki, de amikor nem tudtak jelen lenni, meghívták a végső győzteseket.

A Spirit arra törekszik, hogy továbbra is jó formájukat a Majornál folytathassa
(Hitel Hara Amorós/Flow FiReLEAGUE)

Egészen a döntőig, Szellem megállíthatatlannak tűntek, mivel könnyen kezelték őket WINDINGO és a 9z két 2-0-s győzelemben. Igor “Csodálatos” Zsdanov vezette a csapatot, az első meccsen 1.36-os pontszámot ért el, a másodikban pedig 1.76-tal követte.

A második helyezettek is jó formában érkeztek a döntőbe Rodrigo “Biguzera” Bittencourt amelynek egy szörnyeteg előadást kell tennie császári versenyen kívül az elődöntőben. Ingatag teljesítménnyel ellene SZABADKŐMŰVES az első körben jóval mögöttük, fájdalom jó küzdelmet nyújtott a döntőben.

Elindult a döntő fájdaloma Dust2-t választotta térképen, és ellenfeleik remekül kezdtek egy domináns pisztolylövéssel, ami gyors egymásutánban négy körhöz vezetett. Azonban azzal Felipe "koponya" Medeiros mutatni az utat, fájdalom visszaküzdötték magukat a játékba. Az első félidő 8-7-re végződött Szellem de miután az oldalak váltottak fájdalom más szinten néztek ki, és annak ellenére, hogy három menetet kaptak a meccsen, a brazilok továbbra is dominánsnak tűntek 16-12-es győzelmük során.

Onnan a dominancia, hogy fájdalom megállt volt jelenítve. Ellenfeleik ellenük fordították az asztalokat a második térképen, as csodálatos folytatta jó formáját, de így volt Robert "Patsi" Isyanov aki egy másik szintet nyitott meg, 28 ölése vezette a csapatot a Nuke 16-8-as győzelméhez.

A második térkép egyoldalúságától függetlenül a Vertigo úgy nézett ki, mint a legjobb a háromból döntő versengő fináléja. fájdalom megnyerte a pisztolykört. A játék azonban gyorsan elfordult a versenyképességtől Szellem sorozatban tizenegy fordulót nyert, majd 12-3-ra zárta a félidőt. A második félidőben skullz egy visszatérés élén állt, amely látta fájdalom hét T-kört szerezni, de ez nem volt elég. A végső térkép 16-10-re végződött és a Leonid "chopper" Vishnyakov-vezette osztag emelte fel a trófeát.

5-8. Dánia SZABADKŐMŰVES - $ 1,500

A tornagyőzelem fontos a számára Szellem mivel most az IEM Rio Major felé fordítják figyelmüket. A brazil esemény Legends Stage-je, amelyre az orosz fél kvalifikálta magát, november 5-én kezdődik.