Vitality top EPL Group A NAVI feletti győzelemmel; lock in playoff PlatoBlockchain Data Intelligence. Függőleges keresés. Ai.

Vitality top EPL Group A NAVI feletti győzelemmel; zár a rájátszásban

Vitalitás helyet foglaltak az ESL Pro League 16. szezonjának rájátszásában, miután a NAVI elleni győzelemmel az A csoport élére kerültek, ami az első alkalom Dan "apEX" Madesclairecsapatai bebiztosították a győzelmet az ukrán-orosz oldalon, mióta az év elején felvették a nemzetközi névsort. Mindhárom térképre volt szükség ahhoz, hogy a sorozat megoldódjon, az Inferno győzelmével Natus Vincere utat adva egy hátramenetnek Vitalitás a Mirage-on és a felüljárón.

A győzelem azt jelenti Vitalitás a negyeddöntőben kezdi a rájátszást, mivel most biztos az első hely a csoportjában, és véd is Ninják pizsamában az eliminációtól, ami valóság lett volna, ha Olekszandr “s1mple” Kosztiljevcsapata bebiztosította a győzelmet. Az A csoportból az utolsó két helyért folyó verseny is tátva maradt az utolsó játéknap felé, és még arra is van esély, hogy Natus Vincere ne menjen tovább, ha az eredmények nem úgy alakulnak.

A ZywOo remek teljesítményt nyújtott a sorozatban, 1.36-os értékeléssel végződött

Viktor "sdy" Orudzsev a NAVI-nak a sorozat korai szakaszában a különbségek megteremtője volt, lerombolva Vitalitáskörről körre együtt próbál bejutni az A bombatelepre Infernón s1mple a szünetben a csapat 11-4-es előnyre kúszott fel. Ez az extra fordulópuffer kulcsfontosságúnak bizonyult Vitalitás -val indította el a visszatérést a második félidőben Mathieu “ZywOo” Herbaut és a Lotan "Spinx" Giladi kombinálva segít a csapatnak feljutni tíz körre, de három több ölésre s1mple segített a NAVI-nak megkötni az üzletet és átvinni a térképet a vonalon, 16-10.

A Mirage az árapály változását idézte elő Vitalitás visszapattant, bár az állás sokkal szorosabb volt, mivel a csapatok az első félidő nagy részében a vezetésért küzdöttek. Natus Vincere átalakított egy maroknyi T oldali előnyt a töredezettség hátuljáról s1mple és a Valeriy "b1t" Vakhovskiy szünetre zárni a 8-7-es vezetést, de Vitalitás természetben válaszoltak, amikor támadásban voltak, ez egy pompás teljesítmény kimerül "dupreeh" Rasmussen segítő pontszám nyer egy maroknyi kulcsfontosságú körben, mint Vitalitás először jutott el a meccspontig. Úgy tűnt, mintha Natus Vincere hosszabbítást kényszeríthet ki, két lock-out kör 15-14-es eredményhez vezet, de dupla gyilkosság Emil "Magisk" Érett és a Spinx véget vetett ennek a reménynek, és a sorozatot egy Overpass-döntőbe helyezte át.

Felüljáró fűrész Natus Vincere korán ismét vezet, és egy pisztolygyőzelmet 4-0-ra vált. Egy ász kellett tőle csúcs hogy Vitalitás a táblán, de innentől elkezdtek lendületet építeni, felfelé haladva hat kört szereztek a szünetre. Miután a védelembe került, a nemzetközi csapat teljesen átvette az irányítást, ZywOo egy összetartó védekező erőfeszítésben a főszerepben, amitől a NAVI hülyének nézett. sdy's támadási kísérletei szörnyen és b1t's A lappangása a fordulók többségében hatástalannak bizonyult, és s1mplehősiessége nem volt elég az árapály megfordításához, Natus Vincere mindössze három kört adva hozzá az előző eredményükhöz Vitalitás lezárta a dolgokat 16-12.