Movistar Riders zajmują półfinałową pozycję nad Liquid PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Movistar Riders zajmują miejsce w półfinale nad Liquid

Movistar Riders najeżony Ciecz 2-1 w zaciętej serii, aby dostać się do półfinału, biorąc Ancient 16-9, upuszczając Inferno 14-16, przed zamknięciem 16-12 na Vertigo. Strona hiszpańska zmierzy się FaZe w sobotę o godz 19:00 .

Movistar Riders kontynuują swoją imponującą niedawną formę, aw tej serii zamieścili kilka godnych pochwały stron T. Kiedy nadszedł czas kryzysu, mieli wielkie występy z Alvaro „⁠SunPayus⁠” Garcia i Raul „⁠DeathZz⁠” Jordan Nieto aby pomóc im przekroczyć granicę.

Cieczrzekoma przewaga siły ognia nie pojawiła się na pasku serwerów w drugiej połowie Inferno, ponieważ przegrali ze zbyt wieloma ecosami i częściowymi zakupami, aby móc odnieść zwycięstwo. Zespół północnoamerykański, wzmocniony przez Marek „⁠YEKINDAR⁠” Galińskich, kończy imprezę na piątym szóstym miejscu w swoim najlepszym pokazie roku.

Movistar kontynuował swoją doskonałą formę, aby znaleźć się w pierwszej czwórce

Starożytny, wybór Ciecz, otworzył tę serię, a drużyna NA walczyła na swojej ofensywnej połowie. A Movistar Riders Zwycięstwo pistoletem dało im przekonującą przewagę 6-1, zanim nieprawdopodobne zwycięstwo w rundzie 3v5 wyglądało na to, że może się pojawić Ciecz z powrotem do gry. Hiszpanie mieli inne pomysły, zwłaszcza gwiezdny sunpayus, i wygrali częściowy zakup, aby zdusić powrót, zanim naprawdę się zaczął, dzięki kreatywnemu zastrzykowi w witrynie A, dzięki któremu większość pracy zostanie wykonana.

Ciecz nie mógł znaleźć żadnej przyczepności przez całą połowę, potrzebując heroizmu od Josh „⁠OSee⁠” Om i Jonathan „⁠EliGE⁠” Jabłonowski znaleźć kilka wygranych rund, pozwalając Movistar Riders wziąć wygodną 11-4 połówkę.

Alejandro “⁠aleks⁠” Masaneta i spółka. wziął drugi pistolet do włożenia Ciecz w trudnej sytuacji i pomimo tego, że drużynie NA udało się zebrać ciąg pięciu rund, nie mogli powstrzymać swojego przeciwnika od ostatecznego zwycięstwa 16-9. sunpayus w szczególności zasługuje na uznanie za niewiarygodne wyniki w pierwszej połowie.

Movistar Riders odnieśli kolejną wygraną pistoletem, aby otworzyć atak na Inferno i zaczęli składać kolejną potworną połowę T, pokazując pięknie skoordynowany atak, który wielokrotnie miażdżył Ciecz obrońcy i znaleźli luki w ustawieniach. Zmiana w obronie, która zobaczyła Ciecz kwestionowanie kontroli bananów z trzema graczami przyniosło owoce, dając drużynie NA cztery rundy, ale nadal udało im się przegrać kilka rund po połowie, aby zmarnować potencjalny powrót, a połowa zakończyła się 10-5 na korzyść Hiszpanów.

SunPayus był potworem w całej serii

Drugi pistolet poszedł drogą Ciecz aby dać sobie nadzieję, zostali pobici przez kupno przymusu, pozornie tracąc tę ​​nadzieję, tylko po to, by zdobyć własne siły, aby ponownie ją odnaleźć. nacięcie „⁠Nitr0⁠” Cynamon i spółka. udało się na jakiś czas ustabilizować, cały zespół wydaje się aktywować, aby umieścić Movistar Riders pod pierwszą realną presją przetrwali wszystkie serie, uzyskując wynik 10-11. Jak to się zdarzało zbyt często dla drużyny NA w tym meczu, przegrali z częściowym zakupem, grożąc zmarnowaniem swojego powrotu.

Niesamowita sprzęgło 1v3 na stronie A od o Zobacz w następnej rundzie wydawało się, że jego drużyna będzie mogła oddychać, ale Movistar Riders wymuszone jeszcze raz i magiczne 3k z CZ z Alejandro “Mopoz” Fernandez-Quejo Cano wygrał kolejną rundę i uosabiał gorączkowy charakter drugiej połowy. W tym momencie Ciecz w końcu przejęli kontrolę nad grą, a ich szybka ofensywa raz za razem łapała Hiszpanów, szczególnie JEKINDAR na bananie, a strona NA w końcu zamknęła grę 16-14, aby zabrać nas do rozstrzygnięcia.

Movistar Riders wygrał swoją czwartą pistoletówkę, aby rozpocząć CT po stronie Vertigo, zamieniając ją na prowadzenie 3-0 wcześniej Ciecz rzucili kilka szybkich rund w swoich przeciwników, chwytając pięć z następnych czterech. To właśnie teraz hiszpańska drużyna zaczęła odnosić sukcesy w odbiciu i jechali tym sukcesem, dopóki nie skończyły się pieniądze na Ciecz; Movistar Riders w drugiej tercji objął prowadzenie 10-5.

Hiszpanie zdobyli kolejny pistolet, aby podnieść swój wynik do 5/6, ale gra bohatera z Keith „⁠NAF⁠” Marković wygrał Ciecz kolejna runda i szkody ekonomiczne, które spowodowały, doprowadziły jego drużynę do wyniku 10-11. Movistar Riders odzyskany, osiągając sukces odnajdując otwierające fragi na rampie i z ŚmierćZz'środek czai się, wygrywając trzy z rzędu, aby dostać się do 14-10.

NAF po raz kolejny przyszedł na ratunek dla Ciecz, wygrywając kolejne rundy z ważnymi wielokrotnymi zabójstwami, ale szybkim uderzeniem B z Movistar Riders przy słabym zakupie postaw je na 15-12, a ekonomię przeciwników do kosza. Ciecz nie mogli utrzymać się ze słabym własnym kupnem, a Movistar wygrał 16-12, aby dostać się do półfinału.