Astralis top Group A po wyprzedzeniu Vitality PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Astralis najlepsza grupa A po pokonaniu Vitality

Astralis wygrał grupę A i lekko zepsuł Witalnośćdebiutanckie wydarzenie z Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi, pokonując międzynarodowy skład 19-17 na Mirage po zakończeniu powrotu z 8-13 w dół.

Wynik oznacza, że Astralis zapewnili sobie miejsce w trzeciej rundzie fazy pucharowej, teraz potrzebują tylko jednego zwycięstwa w serii, aby awansować do finału BLAST Premier Fall. Witalność ukończyć grupę na drugim miejscu, a zatem pominie tylko jedną rundę fazy pucharowej z powodu ich rozstawienia.

Farlig zintensyfikował się, gdy jego drużyna najbardziej go potrzebowała

Astralis wygrał pierwszą pistoletówkę, ale nie zdołał zbudować dużej przewagi, z Witalność odwet niemal natychmiast. Piotr „⁠Dupreeh⁠” RasmussenSprzęgło 1v1 związało linię wyników, a to z kolei przygotowało swoją drużynę na serię rund, które zakończyły się prowadzeniem 5-3. Astralis walczył, aby wyrównać wynik, tylko dla Dupreeh ponownie wkroczyć, uzbrojony tylko w P250 do dostarczenia Witalność ołowiu po raz kolejny. To całkowicie zmieniło pęd, z Witalność kończąc połowę 10-5 z przodu.

Druga połowa pistoletówki będzie Witalność oznaczało, że wygrana była w worku, ale Andreas „⁠Xyp9x⁠” Højsleth Dostarczył wielokrotne zabójstwo na mocy kup, aby dać Astralis szansa na walkę. To oznaczało początek wojen przymusowego kupna, z Astralis wychodzi lepiej po drugiej stronie. Duńczycy kontynuowali walkę, ostatecznie zajmując prowadzenie w 15-14 przed Witalność udało się wymusić nadgodziny.

Witalność byli w stanie znaleźć więcej sukcesów po stronie CT podczas dogrywki, wygrywając dwie z trzech w pierwszej połowie. Astralis jednak poszło o jedno lepiej, wygrywając wszystkie trzy rundy i zamykając grę, z Asger „⁠Farlig⁠” Jensen w szczególności pojawianie się w finałowych rundach gry.