Cloud9 zdobywa pierwsze zwycięstwo ESL Pro League nad Evil Geniuses PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Cloud9 zdobywa punkty otwierające zwycięstwo ESL Pro League nad Evil Geniuses

Cloud9 odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w ESL Pro League nad Geniusze zła. Zrobili to na dwóch prostych mapach, zabierając do domu zaciekłą bitwę na Inferno 16-12, zanim unicestwili swoich północnoamerykańskich przeciwników na Dust2, 16-5. Zatoka „⁠HObbit⁠” Khasenov i Sergey „⁠Ax1Le⁠” Rychtorow były Cloud9najciężsi gracze Inferno i Dust2, ponieważ para ta znalazła się na szczycie tablic wyników z ocenami 1.62 i 1.77.

Jako organizacja partnerska, Geniusze zła teraz przegrali ostatnie 15 kolejnych meczów w ESL Pro League, a passa sięga marca 2021 roku. Ich ostatnie zwycięstwo przypadło w 13. sezonie imprezy, w którym pokonali Astralis 2-1 z Tarik „⁠Tarik⁠” Celik, Owen „⁠OBo⁠” Schlatter, Piotr „⁠Stanislaw⁠” Jarguza nadal jest częścią składu.

Cloud9 zakończył serię przekonującym wyświetlaczem na Dust2

Cloud9 zrezygnował ze zwykłego wyboru strony CT i zaczął jako atakujący na mapie przeciwnika, Inferno. nafanyDrużyna otworzyła serię z przekonującą przewagą 7-1, przegrywając dopiero drugą rundę po a Vincent „⁠Brehze⁠” Kajonte potrójne zabójstwo.

Geniusze zła przekonwertował półeko w dziewiątym miejscu, aby przełamać impet rywali i ostatecznie zredukował swój deficyt do zaledwie dwóch strat Brehze i Sanzhara „⁠neaLaN⁠” Ischakowwpływ odpowiednio na witryny A i B. nafany wykonał potrójne zabójstwo w 15. rundzie, aby zapewnić swojej drużynie prowadzenie 9-6 w przerwie.

Wielokrotne zabójstwa od Jadan „⁠HexT⁠” Poczta i Brehze dał Geniusze zła decydujący wzrost na początku drugiej połowy, gdy Amerykanie z Ameryki Północnej zdobyli pierwsze prowadzenie przy 12-11. Na końcu, Cloud9 zawinięte Inferno 16-12 z nafanysprzęgło 1vs2 w 24. i potrójne zabójstwo w kolejnej rundzie okazuje się być punktem zwrotnym na mapie.

Cloud9 wystartował z Dust2 w dominujący sposób i w przerwie prowadził oszałamiającą przewagę 13-2 z Ax1Le . , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,18 zabójstw i 102.7 ADR przoduje pod względem fragowania. Geniusze zła strzelił pierwsze trzy rundy drugiej połowy, ale ostatecznie tylko opóźnił nieuniknione, ponieważ Rosjanie zamknęli mapę 16-5, a serię 2-0.

Cloud9następny mecz będzie przeciwko tureckiej superdrużynie Wieczny Ogień prowadzone przez obszerny „⁠MAJ3R⁠” kolczyk, podczas Geniusze zła znajdują się w derbach Ameryki Północnej z Ciecz za strzał w swoje pierwsze zwycięstwo w EPL.