FaZe zdejmuje Heroic, aby zapewnić drugie zwycięstwo w BLAST Fall Groups PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

FaZe zdejmuje Heroic, aby zapewnić drugie zwycięstwo w BLAST Fall Groups

FaZe awansowali w kampanii BLAST Fall Groups 2022, wygrywając 16-10 Heroiczny w finale górnej drabinki grupy C. Międzynarodowy skład jest obecnie na pole position, aby po zwycięstwach nad Geniusze zła i Casper „⁠CadiaN⁠” Møllerto mężczyźni.

„Na pewno to zrobimy” – brzmiało Helvijs „⁠Broky⁠” Saukantyodpowiedź na pytanie, czy FaZe będzie liderem grupy. Łotewski AWPer rozegrał fantastyczny mecz otwarcia Geniusze zła, ale to było Rudzik „⁠Ropz⁠” Kool i Russel „⁠Twistzz⁠” Van Dulkenakolej, aby zabłysnąć Heroiczny na Nuke z oceną 1.21.

Duńczycy spadli do Finału Konsolidacyjnego, gdzie zmierzą się ze zwycięzcą Geniusze zła vs BIG później w niedzielę. Martin „⁠Stavn⁠” Lund miał bardzo słabe wyniki według swoich standardów, uzyskując ogólną ocenę 0.66 jako Heroiczny miał trudności z rywalizacją z drużyną nr 1 na świecie.

ropz i Twistzz łącznie zdobyli 41 fragów przeciwko Heroic

FaZe otworzyli Nuke po krótkiej serii zwycięstw po zwycięstwie w rundzie pistoletowej i zapewnili sobie przewagę 4-0 na początku. Heroiczny miał kilka obiecujących pchnięć do B, ale duet Twistzz i ropz w dalszym ciągu utrudniał życie Duńczykom w dolnej części.

stawn miał trudności ze znalezieniem swojego zwykłego poziomu wpływu na ofensywną połowę, ale na szczęście udało mu się Heroiczny James „⁠Jabbi⁠” Nygaarda był tam, żeby pozbierać kawałki. FaZe pozornie mieli już uciec z drugą połową, zanim Duńczycy wskoczyli do siatki Tec-9 i uratowali wynik 6-9.

karriganPodopieczni po przejściu do ataku jako powiększyli przewagę do 13-6 Heroiczny mieli trudności z ułożeniem swojej defensywy. Krótka passa w końcówce meczu niemal zapewniła Duńczykom powrót do rywalizacji przed niesamowitą walką 1 na 3 ropz na stronie B zmiażdżyli dynamikę przeciwników. FaZe zamknął mapę z wynikiem 16-10 po naciśnięciu A i kolejnym sprzęgle, tym razem przez Twistzz.