Ninja w piżamie przechodzą NAVI po serii thrillerów w Kopenhadze PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Ninja w piżamie mijają NAVI po serii thrillerów w Kopenhadze

Ninjas in Pyjamas awansowali do półfinału jesiennego finału BLAST Premier po ponad pięciogodzinnej serii thrillerów przeciwko sobie Natus Vincere (Inferno 16-10, Mirage 19-22, Wiadukt 16-10).

aleksja „⁠Aleksib⁠” WirolainenDążenie zespołu do trofeum jesiennego finału i związana z tym walka o miejsce w światowym finale na koniec roku trwają nadal. Zagrają przeciwko FaZe następnie przed publicznością na żywo w Royal Arena w Kopenhadze w meczu półfinałowym odbywającym się w sobotę o godz 19:00 .

Dzięki świetnemu zespołowi NIP awansował do półfinału

Ninjas in Pyjamas zdobył przewagę w serii dzięki kontrolowanemu i wygodnemu zwycięstwu na pierwszej mapie na Inferno. A Ludvig „⁠Brollan⁠” Brolin as w rundzie pistoletowej zapewnili im świetny start po stronie Terrorystów, dzięki czemu zakończyli w sumie dziewięć rund, podczas gdy walki w defensywie, które prześladowały NAVI przez cały turniej, trwały nadal.

Oleksandr „⁠S1mple⁠” KostyliewZespół nie był w stanie nadrobić problemów drużyny CT w ataku, wygrywając jedynie dwie pierwsze rundy drugiej połowy, zanim Ninjas in Pyjamas odzyskał kontrolę. Zwycięstwo w zakupie pistoletu zapewniło im dwucyfrową przewagę i stamtąd zdominowali resztę mapy, zapewniając sobie zwycięstwo 16-10 Denis “⁠elektroniczny⁠” Szaripow został ze śmiechem po zawstydzającej porażce z timerem:

Znakomity powrót i ekscytujący finisz oznaczały Mirage. Wszystko wskazywało na wyrównanie, kiedy Natus Vincere rozpoczęli 8-1 po stronie T, przetrwawszy kilka przerażających zakupów siłowych od przeciwników, aby nabrać rozpędu, ale od tego momentu uderzyli w ścianę. Narzędzie w odpowiednim czasie i kluczowe wybory z Frederick „⁠REZ⁠” sterner i Brollan poprowadził drużynę nordycką na drogę do odzyskania sił, a dzięki świetnemu wysiłkowi zespołu do przerwy wynik wyniósł zaledwie jedną rundę różnicy.

Bliskie sytuacje toczyły się dalej Ninjas in Pyjamas na początku drugiej połowy. Konopie „⁠Hampus⁠” Kwestia kłopotliwa wystąpił w dwóch z pierwszych trzech rund z kluczowym dubletem w sytuacji 3 na 5 w rundzie pistoletowej i sprzęgłem 1 na 1, a także kolejnym 1 na 1 z REZ wyprowadzić swój zespół na prowadzenie. To było dopiero Ninjas in Pyjamas wygrał 12 rund z rzędu, na co NAVI w końcu znalazło odpowiedź, na czele której stał elektronicznymultikills w obronie miejsca A i wdrapał się z powrotem do gry.

Regulamin nie wystarczył i raz mapa poszła w dogrywkę REZ zapisywane Ninjas in Pyjamas w 30. rundzie i tam trwała walka w obie strony. Valeriy „b1t” WachowskijPotrójne zabezpieczenie rozpoczęło dogrywkę, w której NAVI po raz kolejny miało okazję zamknąć sprawę, tym razem do Patrick „⁠Es3tag⁠” Hansen sprzęgło. Jednak strona ukraińska w końcu wyrównała serię w drugiej dogrywce, wykorzystując NIP z wczesnymi otwarciami, skutecznie znajdując słabe strony po stronie T i zamykając je dwie rundy później.

Niezrażony rozdzierającą serce stratą, Ninjas in Pyjamas przeszli na Overpass i stworzyli kolejną solidną stronę T dzięki opanowanemu podejściu do kontroli mapy, co konsekwentnie pozwalało im znajdować typy, wykorzystywać rotacje NAVI i zbierać dziewięć nabojów. Tymczasem szóstka NAVI została ciężko zarobiona, w dużej mierze dzięki świetnej grze elektroniczny, który o głowę i ramiona przewyższał swoich kolegów z drużyny z sześcioma zabójstwami wielokrotnymi i walką 1 na 2.

Dublet rosyjskiego lidera w grze w kolejnym pilocie pomógł NAVI wyrównać wynik po dziewięć sztuk, a obie drużyny pozostały na tym samym poziomie po wymianie pierwszych dwóch strzałów. Ninjas in Pyjamas szybko jednak wzmocnił obronę, odbijając bombsite A w 21. rundzie i nigdy nie oglądając się za siebie, łącząc kolejnych pięć razem, aby wysłać Natus Vincere uszczelka.