ENCE eliminuje Vitality z IEM Rio Major PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

ENCE eliminuje Vitality z IEM Rio Major

ENCE przesunęli się o krok bliżej do pierwszej ósemki IEM Rio Major, unikając eliminacji dzięki ogromnemu zwycięstwu 2:0 nad Witalność, który dopiero na kilka godzin przed rozpoczęciem meczu odzyskał koronę jako drużyna nr 1 na świecie.

struktura „⁠Snappi⁠” Pfeifferludzie byli w stanie wygrać obie mapy w zbliżonym stylu, z Paweł „⁠Dycha⁠” Dysza wygranie 1 na 1 i wysłanie Nuke do dogrywki i Valdemar „⁠Valde⁠” Bjørna Vangså robiąc to samo, aby wygrać serię. Chociaż ENCE muszą być szczęśliwi, że podtrzymali swoje główne nadzieje, ta chwila była nadal słodko-gorzka gdy ich zwycięstwo doprowadziło do wyeliminowania ich byłego gwiezdnego strzelca, Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi, który miał problemy z grą na swoim zwykłym poziomie Witalność podczas turnieju.

W razie zamówieenia projektu Witalnośćstrata była nieoczekiwana, ponieważ skład dołączył do Major po niedawnym podniesieniu trofeum w 16. sezonie ESL Pro League. Międzynarodowy skład ledwo przeszedł przez fazę Challengers z rekordem 3-2, a teraz wraca do domu wcześnie, mając wiele do nadrobienia. zastanawiają się przed swoim występem na światowym finale BLAST Premier w grudniu.

ENCE jest o jedną serię od znalezienia się w pierwszej ósemce IEM Rio Major

Seria rozpoczęła się w Vertigo od ENCE uzyskując czyste uderzenie w rundę pistoletową po stronie CT, a pęd przekształcił się w zdobycie wczesnego prowadzenia 4-0. Witalność nie zamierzali jednak znosić bicia na leżąco i sami ruszyli w trasę, doprowadzając do remisu 4-4. Alvaro „⁠SunPayus⁠” Garcia ożył i zaczął strzelać z wieloma zabójstwami, zdobywając 16 zabójstw w drodze do swojej drużyny, która wyszła na prowadzenie, 9-5. ENCE byli o krok od zablokowania dziesiątej rundy przed zamianą, ale powstrzymał ich bohaterski poczwórny zabójstwo Deagle'a z Mathieu „⁠ZywOo⁠” Herbauta, tchnąc w nie trochę życia Witalność zmierzając do bocznej zamiany.

ENCE na początku drugiej połowy uzyskali przewagę dzięki zwycięstwu pistoletem, ale nie byli w stanie wykorzystać dynamiki, ponieważ następną rundę przegrali w wyniku wymuszonego zakupu. Witalność zaczął wygrywać trzy rundy z rzędu dzięki kilku dużym zabójstwom Dan „⁠ApEX⁠” Madesclaire, a także kluczową rundę od Emil „⁠Magisk⁠” Rafa i ZywOo, który odpowiedział na wezwanie, mocno trzymając się strony A.

Sprawy w dalszym ciągu były wyrównane, a obie drużyny traciły prowadzenie i przegrywały, zmuszając do zakupów Snappi był w stanie wygrać dla swojej drużyny kluczową rundę, walcząc 1 na 1 ze swoim byłym kolegą z drużyny. Witalnośćnajlepsze wysiłki, aby utrzymać się na mapie, zakończyły się niepowodzeniem w końcowych momentach mapy, wraz z wierzchołek zdobycie trzech zabójstw w 1 na 4 w rundzie 26 tylko dla ENCE wziąć rundę i mapę, 16-12.

Nuke rozpoczął z tą samą rywalizacją, która uczyniła Vertigo tak fascynującym. ENCE przegrali pistoletówkę, ale szybko nadrobili zaległości Dycha znalezienie wczesnego wpływu, aby wygrać pięć rund z rzędu. Witalnośćobrona słabła, ale z kluczowymi zabójstwami na zewnątrz Magisk był w stanie zachęcić ich do powrotu do gry. Dzięki ZywOo który palił na wszystkie cylindry, Witalność od tego momentu przejęli kontrolę i zakończyli pierwszą połowę prowadzeniem 9:6.

ENCE rozpoczął drugą połowę kolejnym świetnym startem, tym razem wygrywając pistolet i trzy rundy później. Po stronie CT Nuke, sunpayus i valde stał się murem nie do przebycia ENCE że Witalność nie udało się pokonać. W 23. rundzie Witalność znaleźli swoją pierwszą połowę drugiej połowy, szybką egzekucję z tylko jednym karabinem w ręku, całkowicie zaskakując przeciwników.

Zwycięstwo wzmocniło Witalnośćpewność siebie, a w kolejnej rundzie wykorzystali to samo agresywne uderzenie z pozycji A i na tablicy wyników było 11-13. Wraz z świtem powrotu, Snappi znalazł cztery ogromne zabójstwa, które zatrzymały dynamikę, ale tylko opóźniło to grę przed remisem na poziomie 14-14. Powrót stał się teraz rzeczywistością, a zwycięstwo w sytuacji 3 na 3 dało Witalność prowadzenie 15:14. W ostatniej rundzie regulacji ENCE powalił jednego człowieka, ale dwa zabójstwa sprzęgłem Snappi a potem zwycięstwo 1vs1 Dycha wysłał grę do dogrywki.

Dogrywka rozpoczęła się od historii doskonale znanej z tej serii: ENCE objął prowadzenie, nie poddał się i nadal miał nieskazitelną stronę CT. sunpayus po raz kolejny odegrał kluczową rolę w przejęciu tych rund, ledwo przegrywając pojedynek ze swoim AWP. Nadzieje Witalność skończyło się na barkach duńskiego duetu przy wyniku 18-15, a parze udało się zawęzić sytuację 2 na 4 do 1 na 1; jednak nóż z valde sekundy na zegarze dodały zniewagi kontuzji i pomogły przypieczętować zwycięstwo ENCE, zapewniając zwycięstwo na mapie w dogrywce.