Vitality pokonuje NIP, zdobywając drugie zwycięstwo w BLAST Fall Groups PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Vitality pokonuje NIP i zdobywa drugie zwycięstwo w BLAST Fall Groups

Witalność zapewnili sobie drugie zwycięstwo na BLAST Premier Fall Groups 2022 po zwycięstwie 16-12 Ninjas in Pyjamas na piekle. Dan „⁠ApEX⁠” Madesclairepodopieczni zapewnili sobie miejsce w finale górnej drabinki grupy A i będą starali się zapewnić sobie lepszą pozycję w fazie pucharowej.

Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi rozegrał spokojniejszy mecz w porównaniu do swojego debiutu przeciwko OG wcześniej tego samego dnia, ale nadal był pod wrażeniem jego pierwszego występu na Inferno od lipca 2021.

Ninjas in Pyjamas spadają do dolnej drabinki i zmierzą się ze zwycięzcą Astralis vs OG później w piątek, aby mieć szansę na zdobycie lepszego rozstawienia w następnej fazie wydarzenia.

ZywOo fantastycznie podczas zwycięstwa Vitality na Infenro

Witalność otworzyli Inferno szybkim strzałem z pistoletu w miejscu A, ale ich natarcie zostało szybko zatrzymane Ninjas in Pyjamaszakup na siłę. Europejski miks potrzebował trochę czasu, aby stanąć na nogi, nie udało mu się przekonwertować kilku hitów na A as Konopie „⁠Hampus⁠” Kwestia kłopotliwa i Frederick „⁠REZ⁠” sterner za każdym razem trzymała ich na dystans. W końcu, ZywOo wziął sprawy w swoje ręce i dał siłę Witalność do późnego powrotu, po pięciu rundach z rzędu i prowadząc połowę do stanu 8-7.

Połączenia wierzchołekDrużyna pod wodzą kontynuowała zwycięską passę po zmianie stron, zabezpieczając wcześniej pierwsze pięć rund drugiej połowy Ninjas in Pyjamas dostał się na deskę. Szwedzi zdołali zebrać kilka rund pod koniec połowy, ale nie byli w stanie zamienić swojej passy w powrót i ostatecznie stracili grę 12-16.

ZywOo kontynuował swoje zwykłe szaleństwa po stronie CT i zakończył mecz wynikiem 30-17 KD. To była doskonała kontynuacja, gdyż AWPer kontynuował swoją świetną formę, którą widział w pierwszym meczu przeciwko OG w którym zanotował fantastyczną ocenę 1.68.