Vitality psuje sześcioosobowy debiut NAVI w otwierającym światowym finale BLAST PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Vitality psuje sześcioosobowy debiut NAVI w otwierającym światowy finał BLAST

Witalność odnieśli zwycięstwo w meczu otwarcia Światowego Finału BLAST Premier, pokonując Natus Vincere 2-0 (19-16 Inferno, 16-11 Nuke). Europejska mieszanka przystąpiła do zawodów z przytupem po wczesnej eliminacji z IEM Rio Major, gdzie z bilansem 12-14 zajęła miejsca 1-3, a dzięki dodatkowemu miesiącowi gry zademonstrowała znacznie lepszą formę. ćwiczyli za pasem, gdy przez większą część serii kontrolowali sytuację.

Tymczasem NAVI będzie miało wiele powodów do wspominania po porażce w swoim sześcioosobowym debiucie, sprowadzając np dla otwieracza serii na Inferno, po czym wymienił go na Viktor „⁠Sdy⁠” Orużew na Nuke'u. 17-latek NAVIJunior członek nie zrobił specjalnego wrażenia na mapie jako całości, grając w boksie po stronie CT i kończąc mapę na dole tabeli wyników z oceną 0.80.

Bardziej niepokojący dla NAVI powinien być ich występ na Nuke, gdzie nieudany początek 6:0 przepadł na mapie 11:16. Zespół będzie musiał wykazać się lepszą formą, jeśli chce uniknąć wczesnej eliminacji w następnym meczu Heroiczny at 13:00 w czwartek podczas Witalność gdy zmierzą się z drużyną, będą miały szansę na bezpośredni awans do półfinału OG at 16:00 .

Spinx odnowił formę w serii, kończąc na ocenie 1.25

Szybkie podwójne zabójstwo od Oleksandr „⁠S1mple⁠” Kostyliew rozpoczęło się prace nad Inferno, para fragów pomogła Natus Vincere wygraj pierwszą rundę pistoletową w serii po stronie CT. Witalność jednak odpowiedział natychmiastowym wymuszeniem zakupu, aby natychmiast zmienić dynamikę na swoją korzyść, a następnie w kolejnych rundach wielokrotnie nadużywał rotacji, aby podwyższyć wynik na 5-2. Właśnie wtedy, gdy wydawało się, że gra może szybko wymknąć się spod kontroli NAVI, potrójne zabójstwo XM1014 s1mple dał im szansę na powrót na mapę i umożliwienie dalszych rund wielokrotnych zabójstw Valeriy „b1t” Wachowskij pozwoliło ukraińskiej drużynie wrócić na przyzwoity wynik 7-8 dzięki zamianie stron.

Identyczny scenariusz miał miejsce na początku drugiej połowy, kiedy NAVI natychmiast zareagowało na pistoletowe zwycięstwo Witalność, którzy jeszcze bardziej powiększyli swoje prowadzenie do 11:8. NAVI w końcu przedarło się przez obronę europejskiego składu po naprzemiennych trafieniach z bombardowań i wyrównało wynik 11-11, ale nie było w stanie objąć prowadzenia Witalność utrzymywany poprzez powstrzymywanie bezpośrednich ataków na witrynę A.

s1mple i wydawało się, że firma znalazła zwycięską formułę, wygrywając trzy rundy z rzędu, zbliżając się do punktu meczowego przy stanie 14-13, ale bohaterska obrona górnego środka przed Emil „⁠Magisk⁠” Rafa całkowicie odwrócił sytuację i pozwolił Witalność aby najpierw rozegrać 15 rund. Chociaż NAVI walczyło o wymuszenie dogrywki, nie było w stanie pokonać gwiezdnego fragowania Mathieu „⁠ZywOo⁠” Herbauta i Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi, którzy pomogli swojej drużynie zamknąć mapę 19-16.

Podstępny wpis od s1mple umożliwiło NAVI szybkie zwycięstwo w rundzie pistoletowej na Nuke, pozostawiając Witalność oszczędzanie w sytuacji 4vs5. Tym razem NAVI zamieniło swoje wczesne zwycięstwo pistoletowe w serię rund, przyspieszając do prowadzenia 6-0, po czym dwukrotnie zabijał Witalnośćduński duet wprowadził ich na planszę. NAVI natychmiast zareagowało, rozpoczynając siódmą rundę, ale ich przyczepność na mapie zaczęła się słabnąć Witalność znalezienie sposobów na zablokowanie ich obrony. W pozostałej części połowy ukraińskiej drużynie udało się kilka zabójstw i tak się stało Witalność który na przerwę wyszedł z niewielkim prowadzeniem 8:7.

Witalność przedłużyli swoją passę trwającą siedem rund od końca połowy do 13 serii, ZywOo i Magisk błyszczą w rundzie pistoletowej, odzyskując sytuację 2 na 4, aby utrzymać swoją drużynę pod kontrolą.

Witalność Od tego momentu trzymali nogę na gazie, zwiększając prowadzenie do 14-7, po czym kilka rund później zamknęli mapę i zesłali NAVI do dolnej drabinki.