FURIA wyprzedziła Liquida i awansowała 3-0 w Pro League PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

FURIA omija Liquid, aby awansować 3-0 w Pro League

FURIA odnieśli trzecie zwycięstwo w grupie D w sezonie 16 ESL Pro League, pokonując Ciecz 2-1 po tym, jak drużyny wygrały nawzajem swoje typy map w jednostronny sposób, zanim strona brazylijska uciekła z decydującym Vertigo.

Kaike „⁠KSCERATO⁠” Cerato nadal był świecącą latarnią morską dla swojego zespołu, znakomita praca karabinu pomagała w zasilaniu FURIA do zwycięstwa. Rekord 3-0 nadal nie jest jednak wystarczający, aby zagwarantować im miejsce w playoffach, ale będą mieli szansę na zdobycie go w sobotę, gdy wezmą udział Cloud9 at 19:30 w bitwie pomiędzy dwiema niepokonanymi drużynami pozostałymi w grupie.

Ciecz będą musieli wrócić do deski kreślarskiej po porażkach w Mirage i Vertigo, zwłaszcza teraz, gdy są dalej od blokowania miejsca wśród trzech najlepszych drużyn w grupie. Zwycięstwo nad Wieczny Ogień jutro będzie kluczowe pod tym względem, ponieważ nacięcie „⁠Nitr0⁠” CynamonDrużyna 's wygrała wtedy bezpośrednie zwycięstwa nad wszystkimi trzema zespołami poniżej nich w tabeli, zapewniając im miejsce w fazie playoff.

KSCERATO jest do tej pory na niepowstrzymanym rozdarciu w EPL

Żadna część CieczWybór Mirage był dla nich odpowiedni, stale zmieniająca się i dominująca obrona przed FURIA w wyniku czego pierwsza połowa była całkowicie koślawa na korzyść strony brazylijskiej. Potężna praca karabinowa od KSCERATO o to też zadbałem, z nikim z Ciecz w stanie naprawdę rywalizować z nim w pojedynkach przez większość mapy.

Dopiero pod koniec połowy… Ciecz odzyskał trochę siły, udało mu się umieścić trzy na planszy, ale skromna garść rund nie dawała ostatecznie pocieszenia. Marek „⁠YEKINDAR⁠” GalińskichNajlepsze wysiłki, aby cofnąć sytuację w drugiej połowie, tylko nieco zmniejszyły dystans między tymi dwoma zespołami, ale ciągła doskonałość od KSCERATO zapewnił, że zwycięstwo zawsze odejdzie FURIAsposób, ponieważ ostatecznie zamknęli sprawy, 16-10.

To był odwrotny scenariusz, który rozegrał się na Inferno, Ciecz dający Andrew „⁠ArT⁠” Piowezanludzie zasmakowali własnego lekarstwa z niesamowitą obroną. Przewaga 7-1 została ustanowiona przez Ciecz zanim FURIA zacząłem cofać kilka pocisków, zdobywając pięć przy przerwie, ale Keith „⁠NAF⁠” Marković nie zrobił im przysługi w drugiej połowie, ponieważ przejął ścisłą kontrolę nad postępowaniem, aby szybko pomóc Ciecz zablokuj mapę wygraj, 16-7.

Nieinspirujące jednostronne linie wyników przeniesione na ostateczną mapę serii i znowu było Ciecz którzy zostali pobici przez wszystkich FURIA. Całkowicie bezbarwna strona pasywnego CT od Ciecz i doskonałe dzwonienie od FURIA nie pozostawiło prawie żadnych wątpliwości, kto wyjdzie na górę mapy, a w jednej rundzie tak to wyglądało Ciecz mógł wreszcie nabrać rozpędu, Rafael „⁠Saffee⁠” Kosztować zamknij rzeczy, aby utrzymać rzeczy w środku FURIAkontrola.

Gdy strony się zmieniły, FURIA nie marnował czasu na dążenie do zwycięstwa z bardziej agresywną postawą w obronie, co opłaciło się w pik, dając Ciecz nie ma miejsca, aby piłka toczyła się po ich stronie T. To było zwycięstwo 16-4, które poszło drogą brazylijskiej drużyny, aby zdobyć zwycięstwo w serii, pozostawiając Ciecz z wieloma rzeczami, na które będą musieli spojrzeć wstecz i poprawić, jeśli mają nadzieję rywalizować z brazylijską drużyną na Americas RMR w październiku.