Spirit eliminuje Sprouta z IEM Rio Major PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Spirit wyeliminował Sprout z IEM Rio Major

Jedyne, co stoi pomiędzy, to wygranie dwóch map Duch oraz play-offy IEM Rio Major po imponującym zwycięstwie 2:0 Kiełkować. Rosjanie mają obecnie bilans 2-2 na Etapie Legend i czekają na swojego przeciwnika w rundzie finałowej, która zostanie rozegrana we wtorek.

Strona z większością duńską jest wokół Ismail „⁠Refrezh⁠” Ali nie udało nam się znaleźć odpowiedzi DuchAgresja strony T prowadzona przez Boris „⁠Magixx⁠” Worobievjedenaście pierwszych zabójstw i teraz został wyeliminowany z Majora z bilansem 1-3.

Patsi poprowadził Spirita z 41 zabójstwami w serii

Historia Duchdominacja Nuke rozpoczęła się od potrójnego zabójstwa pistoletem Paweł „⁠S1ren⁠” Ogloblina, pierwsza z wielu indywidualnych zagrań, które zapewniły im zdobycie mapy. Strona z większością rosyjską nie wykorzystała dynamiki od razu, ale została z tyłu magixpo 14 zabójstwach objęli prowadzenie 7-4. Byłoby to jedynie chwilowe niepowodzenie Kiełkować ponieważ w pierwszej połowie zapewniali stoicką obronę. To była niezawodność Lawrence „⁠lauNX⁠” Arlea i refrezh to znaczyło Kiełkować wcześniej wyrównał wynik 7:7 Robert „⁠Patsi⁠” Isjanowadały cztery zabójstwa w ostatniej rundzie Duch krawędź.

Druga połowa rozpoczęła się tak samo jak pierwsza, od wygranej pistoletowej Duch. Zdecydowany, żeby przestać Duch od uderzenia w ich rytm, Rasmus „⁠Zyphon⁠” Nordfossa wygrał sprzęgło 1v2, ale to nie wystarczyło. Duch dominował przez resztę połowy, a w ostatniej rundzie trzy zabójstwa Drewno pozbawił mnie reszty wiatru Kiełkowaćżagle.

Po osuwisku w drugiej połowie na Nuke, Duch w dalszym ciągu prezentowali swoje umiejętności po stronie terrorystów w Vertigo. Igor “Wspaniały” Żdanow zapewnił, że Kiełkować nie rozszerzyłby serii na trzecią mapę, prowadząc swoją drużynę do prowadzenia 8-2. Cyfonia próbował zachować Kiełkować w meczu z 19 zabójstwami, ale po raz kolejny jego bohaterstwo nie wystarczyło, ponieważ do przerwy przegrywali 10-5.

DuchPrzewaga gości wzrosła dopiero na początku drugiej połowy. Przeleciały obok Kiełkować w pierwszych trzech rundach i sprzęgle 1 na 2 Drewno dał im czwarty. O 13-5, Kiełkować próbował znaleźć sposób na wejście do gry, ale był to tylko błysk na patelni. Leonid „⁠Chopper⁠” WiszniakowW tym samym czasie strona paliła na wszystkie cylindry Cyfonia stał wysoko nad resztą swojej drużyny i pomimo swoich 32 zabójstw Duch wygrał mapę 16-8.