FURIA pokonuje Eternal Fire na Malcie PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

FURIA pokonała Wieczny Ogień na Malcie

FURIA rozpoczęli sezon od zwycięstwa 2-1 nad Wieczny Ogień w ESL Pro League, zdobywając Nuke 16-11, porzucając Vertigo 17-19, a następnie wygrywając 16-5 na Inferno.

Brazylijczycy mogli mieć nadzieję na bardziej przekonujące zwycięstwo nad drużyną, której wyprzedzili o 12 miejsc, ponieważ nawet pierwsza połowa Inferno mogła być bliżej niż zapewniona przez nich linia punktowa 10-5. Gwiezdna wydajność Kaike „⁠KSCERATO⁠” Cerato będzie jednak zachęcający, biorąc pod uwagę jego chwiejną formę pod koniec ubiegłego sezonu.

Co się tyczy Wieczny Ogień, będą lamentować nad swoimi nieszczęsnymi stronami CT z powodu strat na mapach, biorąc tylko trzy rundy po faworyzowanej stronie Nuke'a i żadnych rund na obronie Inferno. W opinii analityków zwycięstwo było również potrzebne, aby turecki skład miał realne szanse na awans do playoffów.

KSCERATO wrócił do swojej najlepszej formy w tej serii

Wieczny OgieńWybór Nuke'a otworzył serię, a drużyna turecka zaczęła grać po stronie T. Zaczęli od mocnego startu, wygrywając pistolet i przechodząc na prowadzenie 3-0, ale FURIA odpowiedział, gdy pistolety wróciły i wspięły się na prowadzenie 6-4, z André „⁠Drop⁠” Abreu przyczyniając się do imponującego górnego chwytu 3k. Wieczny Ogień dostosowali swój atak, aby wykorzystać tajność i bardziej naciskać na dolny bombsite, a ta zmiana odwróciła połowę na ich korzyść, zapewniając im przewagę 8-7 w drugim okresie.

FURIA rozpoczęli swoją drużynę T na przedniej stopie od szybkiej ofensywy, która pozwoliła im na cztery rundy na odbiciu, ale spadła do obracających się pistoletów po pomyślnym przejściu przez rampę, aby przegrać pierwszą połowę. Rafael „⁠Saffee⁠” Kosztować wyprodukował żywotne 3k z bohaterem AWP, aby odkupić swój słaby start w grze i zmagać się z Brazylijczykami, i chociaż obszerny „⁠MAJ3R⁠” kolczyk 3k od razu wygrał rundę po swojej stronie, FURIA przejął kontrolę nad grą i pomaszerował władczo do zwycięstwa 16-11.

FURIA zaczęła mocno na Vertigo, chwytając pistolet z tyłu imponującego sprzęgła 3k od Andrew „⁠ArT⁠” Piowezan i wybiega na prowadzenie 6-1. W tym momencie MAJ3R ożył i wziął grę za kark, aby wciągnąć swoją drużynę z powrotem do rywalizacji, prowadząc swoją drużynę do siedmiu rund z rzędu; 31-latek miał 19 fragów, zanim ktokolwiek inny z jego zespołu zdołał osiągnąć 10. FURIA udało się zdobyć przekonującą rundę finałową, ale nadal przegrali połowę 7-8.

Wieczny Ogień porzucili drugi pistolet na mapie po zapewnieniu przewagi 4v2 i pomimo podłożenia bomby, aby zapewnić mocny zakup siłowy w następnej rundzie, również stracili to, aby mocno postawić się na tylnej stopie.

Przy 10-8 sprzęgło 1v2 AWP od izmailkański „⁠XANTARES⁠” Dortkardeş zapewnił swojej drużynie swoją pierwszą rundę CT, ale drużyna Turcji straciła wszystkich pięciu graczy, wygrywając następną, by zrujnować ich gospodarkę. Koniec mapy stał się nieprzyjemny, ponieważ obie drużyny wymuszały kupowanie i kupowanie rund w tę i z powrotem, a linia punktacji ostatecznie ustaliła się na 15-15 po FURIA roztrwonił kilka punktów serii.

Wydawało się FURIA zabrakło pary przy OT, ponieważ wyglądały o wiele słabiej niż podczas regulacji, pozwalając Wieczny Ogień zdobyć zwycięstwo 19-17, aby zmusić Inferno.

Początek Inferno był bójką z siłowymi zakupami wymienianymi w tę i z powrotem FURIA wygrał pistolet, chociaż był Wieczny Ogień który ostatecznie wyszedł na szczyt, przełamując brazylijską gospodarkę i prowadząc 4-3. Kiedy pistolety wróciły w górę FURIA zaczął przejmować kontrolę, w dużej mierze z tyłu KSCERATOwydajność. Pomimo kilku rund zbliżających się do końca, gdy połowa się wyczerpywała, Wieczny Ogień nie mogli ich zdobyć, pozwalając ich brazylijskim odpowiednikom na wygodne 10-5 połówek.

Wieczny Ogień nie stawiali oporu w ich obronie, tracąc pistolet i rozpadając się na rozczarowującą porażkę 5-16, by przegrać serię.