FURIA zapewniła sobie miejsce na scenie Legends Stage na IEM Rio Major PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

FURIA zapewniła sobie miejsce na Legends Stage na IEM Rio Major

FURIA po pokonaniu udało im się dostać do etapu Legends turnieju IEM Rio Major GamerLegion w serii składającej się z dwóch map, pokonując europejską kombinację 16-9 na Vertigo i 16-11 na Inferno, aby awansować do pierwszej 16-stki z rekordem 3-1.

Zwycięstwo ma dla nas szczególne znaczenie Andrew „⁠ArT⁠” Piowezanstrony, ponieważ są obecnie jedynym reprezentantem Brazylii, który nadal jest obecny na Majorze Imperial i 00 NARÓD obaj kłaniają się po porażkach Cloud9 i IHC we wtorek.

GamerLegion wciąż mają jeszcze jedną szansę na awans, ale mają przed sobą trudny mecz, w którym zmierzą się z A Cloud9 wygląda na to, że w końcu wraca do formy po niepewnym początku w Majorze. Kamil „⁠siuhy⁠” Szkaradekżołnierze byli pod wrażeniem rozpoczęcia wydarzenia z rekordem 2-0, ale mogą się nieźle nagimnastykować, jeśli nie zakwalifikują się do Etapu Legend po zmarnowaniu trzech szans na awans.

FURIA awansowała do etapu Legends turnieju IEM Rio Major

FURIA natychmiast dał GamerLegion przedsmak rozwoju serialu w Vertigo, Kaike „⁠KSCERATO⁠” Cerato i Yuri „⁠Yuurih⁠” Santos łącząc siły, aby odzyskać sytuację 2 na 5 w pierwszej rundzie pistoletowej i zapewnić swojej drużynie wczesne prowadzenie. Runda wygrywa dla GamerLegion były sporadyczne i od tego momentu rozdzieliły się, a europejski kombajn nie był w stanie połączyć w jedną całość zwycięstw po stronie CT, gdy trio Yurih, KSCERATO, André „⁠Drop⁠” Abreu prowadził drogę do FURIA i objęli prowadzenie do przerwy 11:4.

GamerLegionWszystkie wysiłki drużyny mające na celu zorganizowanie własnej ofensywnej połowy okazały się bezowocne, ponieważ deficyt był zbyt duży, aby go odrobić, a agresja ze strony sztuka i wielokrotne fragowanie od drugiego FURIA członkowie pozostawili niewiele miejsca na powrót, gdy sytuacja szybko się zakończyła, 16-9.

Inferno rozwinęło się podobnie, chociaż tym razem było to AWP Rafael „⁠Saffee⁠” Kosztować które zasilało FURIA do przerwy wyszli na jednostronne prowadzenie. GamerLegion w drugiej połowie połowy byli w stanie przebić się przez obronę brazylijskiej drużyny tylko na krótki moment, ale po stronie T było już za późno na siuhy i towarzystwo, gdy pozostali z deficytem 4-11 zmierzającym do bocznej zamiany.

Oferowana wygrana pistoletowa i późniejsza konwersja GamerLegion szansę na powrót na mapę i natychmiast ją wykorzystali, wygrywając sześć rund z rzędu i zmniejszając przewagę do 10-11. FURIA odpowiedzieli atakiem banana, co dało im pierwszą rundę po stronie T na szachownicy, i nie poddali się, a nieustanna agresja pomogła im przedrzeć się do zwycięstwa 16-11.