Liquid ledwo pokonuje złożoność, aby dotrzeć do finału grupy B PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Liquid o włos pokonuje złożoność, by dotrzeć do finału grupy B

Ciecz odnieśli drugie zwycięstwo tego dnia, pokonując swoich rodaków Złożoność 16-14 w Vertigo. Wynik ten oznacza nacięcie „⁠Nitr0⁠” Cynamon i firma zarezerwowały swoje miejsce w finale grupy B BLAST Premier Fall Final.

Co się tyczy Złożoność, zostali zesłani do finału konsolidacyjnego, gdzie czekają na zwycięzcę Natus Vincere vs G2.

Liquid świetnie rozpoczął mecz od wyniku 2:0 w Kopenhadze

Złożoność Zespół T rozpoczął mocno prawą nogą, kradnąc strzał pistoletowy pchnięciem B, po czym błyskawicznie wypracował sobie niezakłócone prowadzenie 6-0. Nagła zmiana tempa Ciecz po stronie CT włączona strona prowadzona przez nitr0 aby w końcu znaleźć się na szachownicy, ostatecznie doprowadzając wynik do bardziej przyzwoitego deficytu 7-5. Pozostała część połowy toczyła się dalej Cieczkorzyść dzięki solidnej obronie Jonathan „⁠EliGE⁠” Jabłonowski gdy na zamianie tracili tylko jedną rundę.

Ciecz po raz pierwszy objął prowadzenie na początku drugiej połowy, wygrywając pistoletówkę i po konwersji na prowadzenie 9-8. Zwycięstwo w rundzie ekologicznej wg Złożoność odwrócił jednak scenariusz za pomocą Johnny „⁠JT⁠” TeodosiouZespół wykorzystał to do pięciorundowego szaleństwa i powiększył swoje prowadzenie do 13-9. Zwycięstwo 2 na 4 wg Keith „⁠NAF⁠” Marković i Marek „⁠YEKINDAR⁠” Galińskich, gdy przegrywaliśmy 10-14, rozpoczynaliśmy grę Cieczpowrót, który zakończył się czystym wykonaniem w pozycji A w ostatniej rundzie i zapewnił zwycięstwo 16-14.