Liquid przetrwa Movistar Riders straszy w otwieraczu EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Liquid przetrwa przerażenie Movistar Riders w otwieraczu EPL

Ciecz osiągnęli zwycięstwo w meczu otwarcia 16 sezonu ESL Pro League, zdobywając razem zwycięstwo przeciwko Movistar Riders w serii, która zakończyła się znacznie bliżej niż oczekiwano. Powrót był wymagany od Ciecz wybrać Mirage, który zapewnili sobie 16-13, ale wygrali 16-14 od Movistar Riders na Inferno skończyło się wymuszaniem trzeciej mapy, która Ciecz wąsko przejął linię, 16-13.

Strona północnoamerykańska musiała zmierzyć się z rozgrzanym do czerwoności występem z bram z Anthony „⁠Martinez⁠” Martinez na Mirage, który zaimponował swoim pierwszym występem w starciu z czołowymi przeciwnikami pod szyldem Riders. Mimo to hiszpańska drużyna nie była w stanie dorównać swojemu nowicjuszowi i ostatecznie straciła ogromną przewagę nad Mirage, ale zdołała odzyskać równowagę, wygrywając na Inferno, zanim popadła w oszałamiającym występie EliGE na Vertigo.

Ciecz z przyjemnością odniosą zwycięstwo w swojej pierwszej serii, chociaż wąski sposób, w jaki deklarowali zwycięstwo, będzie czymś, na co warto spojrzeć wstecz podczas przeglądania taśm w ramach przygotowań do meczu z Geniusze zła w czwartek. Movistar Riders, tymczasem będzie mieć nadzieję na nieco lepszą wydajność przeciwko FURIA, seria, którą naprawdę będą musieli wygrać, jeśli chcą mieć szansę na awans do play-offów.

EliGE i YEKINDAR znaleźli kluczowy wpływ w całej serii dla Liquid

CieczWybrany Mirage zaznaczył, gdzie rozpoczęła się bitwa, a strona T zaczęła wracać, by nawiedzać ich wcześnie. Silna linia obronna od Movistar Riders zasilany przez ożywiony wyświetlacz od Martinez pomógł Hiszpanom wypracować silną przewagę 7-1, kilka przegranych rund z Ciecz wydarzających się w tragiczny sposób, gdyż pozbywają się kilku zalet. Pociski wielokrotne od JEKINDAR i EliGE zapobiegło całkowitemu wybuchowi, ale Martinez pozostał cierniem w Cieczprzez całą połowę meczu i odegrał kluczową rolę w zapewnieniu swojej drużynie prowadzenia 10-5 w przerwie.

Movistar Riders dodatkowo rozszerzyli swoją przewagę do 13-5 po bocznej zamianie, przymusowego zakupu od Ciecz w drugiej rundzie omal nie odwrócili losów, ale Hiszpanie ledwie odnieśli zwycięstwo. Kiedy jednak karabiny znalazły się w ręku, pęd całkowicie zmienił się w Cieczprzychylność, dominacja od snajperskiego duetu JEKINDAR i EliGE zapobieganie hiszpańskiej inkwizycji na bombsites runda po rundzie. Szczególnie Łotysz spisał się znakomicie i był siłą napędową w jedenastu rundach przez Ciecz odbierając zwycięstwo jeźdźcom, kończąc mapę z 32-20 KD i 1.65 oceną.

W pierwszej połowie Inferno było znacznie bardziej w przód iw tył, a żaden z zespołów nie był w stanie utrzymać się zbyt długo. Pociski były wymieniane tam i z powrotem, jak Ciecz nie zaprezentował bardzo atrakcyjnej obrony, zebrał zaledwie osiem rund do przerwy po kilku mocnych znakach od Movistar Riders. Martinezsilna forma kontynuowała na mapie, ale tym razem dołączył do niego Alejandro “⁠aleks⁠” Masaneta, który szczególnie wywarł wpływ w drugiej połowie. Przez krótką chwilę wydawało się, że Ciecz po raz kolejny zwycięży w późniejszych momentach mapy po EliGE wyburzył układ w mieszkaniach w kluczowej rundzie, ale Movistar Riders zablokowali obronę i ledwo pokonali zwycięstwo 16-14, aby zmusić decydenta Vertigo.

Ciecz wpadł na ostatnią mapę serii, ścigając się z przewagą 7-1 po stronie CT z tyłu kilku efektownych rund z Josh „⁠OSee⁠” Om. To była powtórka 2vs3, która Ciecz poszedł i ostatecznie się nie powiódł, co odwróciło losy, runda zmiażdżyła Cieczekonomia i pomoc Movistar Riders wróć na mapę, wygrywając pozostałe siedem rund połowy, aby zmniejszyć przewagę. Gdy strony się zamieniły, Ciecz ponownie przejęli kontrolę, chociaż stracili dwie rundy do eco i niskich zakupów, aby utrzymać wynik blisko.

Te rundy wróciły, by ich prześladować, gdy Movistar Riders zaczął się cofać i przez krótką chwilę wyglądało na to, że Hiszpanie zdołają ukraść zwycięstwo; jednakże, EliGE zintensyfikował się z masywną rundą zabijania quadów, aby odwrócić losy, i JEKINDAR kontynuował działania z podwójnymi i potrójnymi rundami zabijania, aby pomóc Ciecz ledwo zgarniają razem zwycięstwo, 16-13.