nitr0 stars, gdy Liquid pokonał NAVI i zapewnił sobie półfinał w Kopenhadze PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

nitr0 jako Liquid pokonał NAVI i zapewnił sobie półfinałowe miejsce w Kopenhadze

Ciecz zapewnił sobie miejsce w półfinale jesiennego finału BLAST Premier po pokonaniu Natus Vincere 2:1 w finale górnej drabinki grupy B. Zespół z Ameryki Północnej wygrał mecz po zwycięstwie na Inferno (16-14) i Mirage (16-7), pomimo przegranej wybranej przez NAVI drużyny Dust2 (12-16).

Ponieważ pojedynek zadecydował tylko o rozstawieniu w fazie play-off, żadna z drużyn nie odpadnie z turnieju. Ciecz zmierzą się teraz ze zwycięzcą pomiędzy Heroiczny i G2 w sobotę o godz 15:30 . Natus Vincere, których przyszłość składu jest zasłonięta niepewnością, znajdują się po drugiej stronie drabinki i spotkają się Ninjas in Pyjamas w ćwierćfinale w piątek o godz 19:00 .

nitr0 był zdecydowanie najlepszym wykonawcą na Inferno

Denis “⁠elektroniczny⁠” Szaripow rozpoczął grę wygrywając sprzęgło 1 na 2 w pistoletu, tylko dla Ciecz odpowiedzieć od razu wymuszonym zakupem wspomaganym przez podłożenie bomby w poprzedniej rundzie. Wybuchły wojny na zakupach na siłę, m.in Natus Vincere wychodzi na prowadzenie i prowadzi 4:1. To był jedyny okres sukcesów strony ukraińskiej, as Ciecz zaczęli odrabiać straty i w mgnieniu oka wyrównali wynik na 5:5. nacięcie „⁠Nitr0⁠” Cynamon miał fantastyczną pierwszą połowę, zapewniając swojej drużynie kluczowe czterokrotne zabójstwo, które dało im prowadzenie po raz pierwszy, zanim wygrał sprzęgło 1 na 2 z imponującą kontrolą sprayu. Keith „⁠NAF⁠” Marković również miał swój własny ważny moment, wygrywając zdecydowaną partię 1 na 3 i wykończając swojego asa, a do przerwy wynik na 9-6 na korzyść Amerykanów z Ameryki Północnej.

Ciecz kontynuowali zwycięską grę w drugiej połowie, ale poza tym mieli problemy w defensywie. Raz Natus Vincere doszli do strzelaniny, odrobili stratę i ostatecznie doprowadzili do remisu 11-11. Nastąpiła wymiana ciosów, a żadna z drużyn nie kontrolowała meczu, wymieniając rundy, aż w końcu ponownie zremisowali przy stanie 14-14. To był kolejny raz nitr0 który przyspieszył dzięki dwóm kluczowym wielokrotnym zabójstwom w miejscu B, doprowadzając swój zespół do szału zwycięstwem 16-14 i zadając przy tym 31 zabójstw.

Następny w kolejce był odchodzący Dust2, gdzie Natus Vincere szybko wyszli z bramek i stworzyli dominującą ofensywną połowę. Wcześniej rozegrali razem siedem rund Ciecz dostali pierwszy, ale ich odrodzenie nie trwało długo. Amerykanie z Ameryki Północnej mieli zaledwie trzy rundy wcześniej Natus Vincere wrócił do dominacji, kończąc pierwszą połowę wynikiem 12-3.

Natus Vincere wygrali pistolet w drugiej połowie i ich zwycięstwo wydawało się pewne, ale Ciecz nie wycofał się. Ich ofensywna połowa była znacznie silniejsza, ponieważ osiągnęli dwucyfrową skuteczność i dotarli do rywali na odległość czterech rund. Natus Vincere wyglądał na pozbawionego pomysłów i walczył, by walczyć Ciecz ataku, ale mimo to udało mu się zakończyć grę przy pomocy Valeriy „b1t” Wachowskijpotrójny z MP9, seria przechodzi do decydującego Mirage.

Mirage zaczął od kolejnego dominującego występu strony T, tym razem autorstwa Ciecz. Ich start był niepewny, gdyż wcześniej zdobyli pistolet Natus Vincere wrócił i wyrównał wynik na 2:2. Ciecz potem ukradłem rundę eko, kiedy Oleksandr „⁠S1mple⁠” Kostyliew nie udało się znaleźć bomby w dymie i zabrakło czasu na rozbrojenie. Runda całkowicie odwróciła losy meczu, a Amerykanie stracili jeszcze tylko dwie bramki w pierwszej połowie i do przerwy wyszli na prowadzenie 11-4. nitr0 zaliczył kolejny znakomity występ, wygrywając sprzęgło 1 na 4 i zabijając 14 wrogów w przerwie.

Drugie zwycięstwo pistoletowe dla Ciecz oznaczało, że ich triumf był jedynie formalnością, ponieważ Amerykanie z Ameryki Północnej mieli dziewięć rund przewagi. s1mple przedłużyło to, co nieuniknione, za pomocą sprzęgła 1 na 2, ale to nie wystarczyło. Ciecz przeszedł wymagane rundy i wygodnie zamknął mapę, wygrywając serię i zapewniając sobie bezpośrednie miejsce w półfinale.