Outsiderzy przechodzą obok MOUZ, aby zakwalifikować się do play-offów IEM Rio Major PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Outsiderzy miną MOUZ, aby zakwalifikować się do play-offów IEM Rio Major

Trwa przedostatni dzień etapu IEM Rio Major Legends, w którym Outsiders awansując do play-offów już w pierwszym meczu kwalifikacyjnym dnia. Wygrali z Overpass (16-10) i Inferno (16-10). MOUZ, zemsta za porażka z europejskim kombajnem na etapie Challengers. Rosyjska drużyna awansuje do fazy drabinkowej Majora z bilansem 3-1, po wcześniejszym pobiciu Duch i Ninjas in Pyjamas.

W razie zamówieenia projektu MOUZ to nie koniec drogi, ponieważ Christopher „⁠Dexter⁠” NongZespół dowodzony będzie miał we wtorek jeszcze jedną szansę, kiedy będzie walczył o życie turniejowe i miejsce w play-offach w grupie 2-2.

Sława miała fantastyczną serię na karabinie, ze średnią oceną 1.43

Seria rozpoczęła się na Overpass, gdzie Outsiders rozpoczęli wybór mapy od bezbłędnej rundy pistoletowej i następującej po niej konwersji. MOUZ strzelili pierwszą bramkę, gdy tylko pozwoliła na to ekonomia, wyrównali wyniki i objęli prowadzenie 5-3. Petr „⁠Fame⁠” Bołyszew wpadł na genialny pomysł w chwili, gdy europejski kombajn zaczął uciekać z mapą, przekradając się przez punkt A i strzelając w plecy trzem niczego niepodejrzewającym CT. To umożliwiło Outsiders dobić do sześciu przed dwiema rundami MOUZ ustalił wynik do przerwy na 9:6 na swoją korzyść.

Outsiders zdobyli drugi pistolet na mapie i rozpoczęli defensywną połowę, szybko wyrównując wynik. Jak zwykle na Rio Major, rosyjska drużyna zebrała imponującą drużynę CT, wygrywając wszystkie rundy z wyjątkiem jednej w drugiej połowie i zamykając mapę 16-10. Dżamiu „⁠Jame⁠” Ali i sława prowadził, zadając odpowiednio 29 i 27 zabójstw.

sława kontynuował swój fantastyczny występ i wygrał rundę pistoletową Outsiders na Inferno, zadając poczwórne zabójstwo, gdy drużyna rosyjska szybko objęła prowadzenie. MOUZ walczył energicznie, przejmując kontrolę nad mapą za pomocą Jon „JDC” de Castro, który w pierwszej połowie zaliczył pięć zabójstw przy wejściu. Europejski kombajn wymanewrował drużynę CT i objął trzyrundowe prowadzenie, po czym późnym odrodzeniem Outsiders zmniejszył deficyt do jednego.

MOUZ wygrał swój pierwszy pistolet z serii w drugiej połowie, ale Outsiders natychmiast odpowiedział zwycięstwem z użyciem przymusu, które rozpoczęło się od Alexey „⁠Qikert⁠” GołubiewZabicie Tec-9 przez dym. Outsiders zidentyfikowali słabość w obronie na pozycji A i tę lukę wykorzystywali runda po rundzie, aby zapewnić sobie cztery rundy przewagi. Zabezpieczenie wg Jame w przedostatniej rundzie meczu znaleźli się w zasięgu ręki play-offów, a rosyjska drużyna zamknęła mapę 16-10 i stała się trzecią główną drużyną play-off.