Spirit odpiera Endpoint, aby odnieść pierwsze zwycięstwo na Malcie PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Spirit odpiera Endpoint, aby odnieść pierwsze zwycięstwo na Malcie

Duch zapewnił sobie pierwsze zwycięstwo w ESL Pro League w sezonie 16, 2-1, ponad Punkt końcowy. Rosyjski skład zdominował Overpass 16-3, nieznacznie przegrał Ancient 17-19 w dogrywce i znalazł się w pierwszej 22-18 po dwóch rundach OT na Vertigo.

Robert „⁠Patsi⁠” Isjanowa był najlepszym graczem na serwerze na decydującej mapie, zgarnął 35 zabójstw i uzyskał ocenę 1.49, aby doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Paweł „⁠S1ren⁠” Ogloblina i Boris „⁠Magixx⁠” Worobiev były dominujące siły dla Duch na Overpass, ponieważ para uzyskała odpowiednio 1.92 i 1.81 ocen.

Facet „⁠Nertz⁠” Iluz przyczyniły się do utrzymania wielu definiujących rundy zabójstw i szponów Punkt końcowy żyje, kończąc serię jako najlepszy zawodnik swojej drużyny z oceną 1.09.

Patsi znalazła się na szczycie tablicy wyników z oceną 1.36

Duch zdominował wcześnie i zdobył przewagę 11-1 dzięki obronie na miejscu B. magix i s1ren ciągle się wyłącza Punkt końcowy i pochwalił się 14 i 19 zestrzeleniami odpowiednio do 12. rundy. Markus „⁠Kjaerbye⁠” Kjaerbyefragi otwierające pozwoliły jego drużynie zdobywać kolejne rundy i Punkt końcowy nawet wyglądało na gotowe na trzecie, ale sprzęgło 1vs3 by Igor “Wspaniały” Żdanow w 15. dał Duch prowadzenie 12-3 w przerwie. Wychodząc z przerwy Rosjanie nie marnowali czasu i zdobyli cztery rundy z rzędu, aby zakończyć Overpass, 16-3.

Obie strony wymieniły się punktacjami przez całą pierwszą połowę gry Ancient, która zakończyła się Punkt końcowy trzymając wąską końcówkę 8-7 przy przełączniku. Po zamianie stron, Duch od razu nadało tempo obronie i wygrało pięć z rzędu, by awansować 12-8. Joey „⁠CRUC1AL⁠” Steusela trafić kluczowe strzały z Big Green, które pomogły Punkt końcowy odzyskać przewagę, ale Drewno i Leonid „⁠Chopper⁠” Wiszniakow's rundy wielokrotne zabójstwa zacisnęły punkt na mapie dla Duch w 28.

Punkt końcowy odepchnięty od strony A Rosjan powraca w umierające etapy mapy i przymusowe nadgodziny, w których Max „⁠MiGHTYMAX⁠” wrzosiec a firma triumfowała i wysłała serię do decydującego o Vertigo.

Punkt końcowy miał prawie bezbłędny start na decydującej mapie i zgromadził przewagę 6-1, ale Duch zacząłem odwracać sprawy po magixsprzęgło w ósmej. Od tego momentu Punkt końcowy wygrał tylko jedną rundę w połowie as Duch w przerwie zamienili swój pięciorundowy deficyt na jedną rundę przewagi. MIGHTYMAX poprowadził swój zespół do przewagi 14-10, ale Duch trzymał i wysłał ostateczną mapę do OT po wygraniu pięciu z ostatnich sześciu rund w regulaminie. Duch trzymane Punkt końcowy na dystans i zabrał do domu Vertigo, 22-18 lat, po dwóch setach dogrywki.