Problemy techniczne powodują dwugodzinne opóźnienie w EPL, frustracje wynikają z PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Problemy techniczne powodują dwugodzinne opóźnienie w EPL, co skutkuje frustracją

Ostatni mecz 12/16 finału sezonu 2 ESL Pro League wciąż trwa, prawie pięć godzin po jego rozpoczęciu. Dwie pierwsze mapy, Mirage i Inferno, przebiegły bez żadnych problemów i zapewniły ekscytujący Counter-Strike pomiędzy drużynami z 12. i 16. miejsca na świecie, przy czym każda ze stron wygrywała własne typy map 14-XNUMX, co wymusiło rozstrzygnięcie na temat Overpass.

Kiedy jednak rozpoczęła się trzecia mapa, problemy stały się natychmiast widoczne s1mple doświadczył opóźnienia w pierwszej rundzie, powodując ponowne uruchomienie, gdy minęło zaledwie trzydzieści sekund i nie wyrządzono żadnych uszkodzeń. Niecałe pięć minut później mecz został wznowiony i Natus Vincere wziął rundę pistoletową i w rezultacie anty-eko podwyższył na 2-0.

Przerwy techniczne w meczu NAVI-Heroic trwały ponad dwie godziny

Nastąpił kolejny problem z komputerem s1mple w pierwszej serii strzałów, zaledwie kilka chwil później René „⁠TeSeS⁠” Madsena strzelił pierwsze zabójstwo Denis “⁠elektroniczny⁠” Szaripow na placu zabaw. Valeriy „b1t” Wachowskij i Viktor „⁠Sdy⁠” Orużew można było również zaobserwować jąkanie, ale Heroiczny nadal odebrał kolejne zabójstwo przy wejściu i zabił jeszcze dwa Natus Vincere graczy przed zakończeniem rundy.

Nastąpiła kolejna przerwa technologiczna, znacznie dłuższa niż poprzednia. Niemal dwadzieścia minut później mecz został wznowiony. Na transmisji, Matthew „⁠Sadokist⁠” Trivetta wyjaśnił, że podstawową kwestią podniesioną przez Natus Vincere nie oznaczało, że przegrali rundę – byli świadomi, że wyrządzono zbyt wiele szkód – ale raczej to, że gracze byli później ścigani, pozostawiając drużynę z tylko jedną bronią w rękach i zmiażdżoną ekonomią.

Menedżer NAVI Alexander „Lk” Lemeshev oświadczył na Twitterze tego trenera Andrey „⁠B1ad3⁠” Gorodenskij poinformował administratorów, że problem się powtórzy, a HLTV.org rozumie, że zostało to powiedziane po drugiej pauzie.

Wcześniej rozegrano jeszcze jedną rundę. s1mple zaobserwowano opóźnienia w transmisji, co spowodowało przerwanie gry po raz czwarty. Ten trwał prawie dwukrotnie dłużej niż pierwszy, a frustracja wyraźnie narastała Natus Vincere obóz zarówno na żywo, jak i na żywo.

Kiedy gra została w końcu wznowiona, NAVI wygrało jeszcze dwie rundy i ponownie podwyższyło wynik do 5-3 s1mple zaobserwowano opóźnienia, powodujące kolejną przerwę. Teraz, ponad dwie godziny po pierwszej przerwie, wydaje się, że gra zostaje wznowiona po wymianie ESL s1mplena komputerze PC i trzech graczy zamieniło się na różne konta Steam, ale żaden z obozów nie był zadowolony, ponieważ minęła już ponad godzina od północy.