Cloud9 2-0 Eternal Fire după revenirea Overpass PlatoBlockchain Data Intelligence. Căutare verticală. Ai.

Cloud9 2-0 Eternal Fire după revenirea Overpass

Cloud9 și-au asigurat a doua victorie în ESL Pro League după ce au fost învins Focul etern 2-0. Vladislav „⁠Nafany⁠” Gorşkov iar compania a supraviețuit echipei turce pentru a revendica Dust2 cu 16-12 și și-au făcut drumul către o victorie de revenire pe Overpass, 16-11.

Un golf „Hobbit” Khasenov și Dmitry „⁠Sh1ro⁠” Sokolov au fost Cloud9Cei mai de impact jucători ai lui, kazahul coborând un rating de 1.34 pentru Dust2 și lunetistul rus care a obținut un rating de 1.79 pentru Overpass. Ismailcan „⁠XANTARES⁠” Dörtkardeș a strălucit puternic pentru Focul etern pe ambele hărți și a terminat cu cel mai mare rating al seriei la 1.70, deși eforturile sale nu au fost suficiente pentru a oferi echipei sale victorie.

sh1ro era o forță de luat în seamă pe Overpass

Cloud9 a ieșit pe porți legănându-se pe Dust2 ca hobbit și Sergey „⁠Ax1Le⁠” Rihtorov a trecut devreme în fruntea tabelului de marcaj pentru a oferi echipei lor un avans de 6-2. Elanul s-a schimbat după Focul etern și-au găsit ritmul și au început să-și duelească adversarii ruși la fiecare colț, ajungând în cele din urmă la un avantaj de 9-6 la pauză. XANTARES și Özgür „⁠Woxic⁠“ eker a luat viață în ultima parte a reprizei, perechea a obținut cote de 1.79 și, respectiv, 1.33.

Mesele s-au întors complet în a doua perioadă ca Focul etern nu au putut să se bazeze pe succesul primei reprize și au mai câștigat doar trei runde pentru restul hărții. Cloud9Măria lui CT le-a permis să încheie Dust2 cu stil și să ia acasă victoria cu 16-12 în spate hobbit25 de ucideri și 1.34 rating.

Focul etern a tras primul sânge pe Overpass datorită unui quad-kill de la ahmet „⁠Paz⁠” Karahoca și a controlat majoritatea primei reprize, ceea ce le-a oferit un avantaj 11-4 la schimbare. XANTARES a fost într-o ligă proprie, în timp ce pușcașul turc a acumulat fragmente cruciale de deschidere și a înregistrat un 23-7 KD cu 172.9 ADR.

Privind un deficit de șapte reprize, Cloud9 a oferit o performanță perfectă în partea CT și a câștigat în cele din urmă victoria în revenire cu 16-11 pe Overpass. Focul eternStilul de joc dinamic și precizia lui nu au fost găsite nicăieri în a doua repriză, ca nici măcar cel de zbor înalt XANTARES a reușit să ridice doar șapte fragmente în ultimele 12 runde. sh1ro a făcut un pas uriaș pentru echipa sa și a terminat cu un server de 31 de ucideri și un rating de 1.79.

Focul etern au avut avantajul de la pauză pe ambele hărți, dar nu și-au putut păstra conducerea, deoarece superechipa turcă rămâne fără victorie în Grupa D. Au ocazia să-și asigure prima victorie EPL în fața unei lupte. Genii malefice echipa în următorul lor meci, care începe vineri la ora 16:00 .