stele woxic ca Eternal Fire învinge Liquid PlatoBlockchain Data Intelligence. Căutare verticală. Ai.

stele woxic ca Eternal Fire înfrânge Liquid

Focul etern au învins Lichid într-o serie de două hărți, câștigând Vertigo (16-13) și Inferno (16-11). Özgür „⁠Woxic⁠“ eker a fost dominant în meci, strângând 34 de lovituri pe Vertigo și 31 pe Inferno, având o medie de 1.78.

Focul etern păstrează viu visul lor de playoff ESL Pro League obținând o victorie cu 2-0, cu un meci împotriva Movistar Riders aşteptându-i în ultima zi de joc.

La celălalt capăt, Lichid au irosit o șansă timpurie de a garanta un loc printre primii trei, dar sunt încă în cursa pentru calificarea în playoff. Nord-americanii vor prelua în continuare Cloud9 duminică în speranța de a obține o a treia victorie pentru a se menține în competiția play-off.

woxic a arătat o formă dominantă în serie

După luptele de ieri pe hartă, Lichid a decis curios să înceapă pe partea teroristă a Focul eternalegerea lui Vertigo. Jonathan „⁠EliGE⁠” Jablonowski livrate Lichid pistolul cu un quad-kill, dar Focul etern au răspuns imediat cu o rundă a lor. Echipa turcă a luat conducerea cu 5-2, cu woxic având un început excelent de joc cu mai multe ucideri multiple, dar avantajul nu a durat mult. Lichid în curând au egalat scorul și părea că sunt pe cale să câștige repriza, dar Focul etern au răspuns cu o rundă crucială în care au fost înarmați doar cu pistoale pentru a trece repriza cu 8-7.

Repriza a doua a fost o aventură din ce în ce mai neplăcută, ambele echipe s-au luptat să ia jocul în mână, înfrângeri împotriva pistoalelor și greșeli individuale, povestea reprizei. Echipele au făcut schimb de runde în primele câteva, înainte Tachina „⁠OSee⁠” Ohmlovituri ratate ale lui la cost 10-10 Lichid. Economia lor a fost ruptă și au coborât cu 10-13, echipele s-au schimbat după aceea. woxic și Ismailcan „⁠XANTARES⁠” Dörtkardeș a furnizat momentul crucial al hărții, deoarece cei doi eroi AK-47 ai lor au oferit două ucideri de intrare pentru a pune partea turcă în poziție de punct și schilod. Lichideconomia lui, în cele din urmă închizând harta 16-13.

Lichid a început să fie fierbinte pe Inferno, negat Focul eternvictorie în runda de pistol cu ​​o serie de șapte runde. Cu scorul care arată sumbru pentru turci, XANTARES a oferit un triple-kill care a schimbat complet elanul jocului. Focul etern a revenit pentru a câștiga repriza cu 8-7, cu woxic 21 de ucideri la pauză, inclusiv un ambreiaj uimitor 1vs2.

A doua jumătate a început cu Focul etern ieșind în fruntea războaielor de cumpărare forțată, în timp ce au ajuns la un avantaj de 13-9 în cel mai scurt timp. O fugă cu pistolul pe site-ul A a spart Lichid economie, ceea ce le-a dus să obțină doar două runde din partea lor CT și de acolo o altă performanță incredibilă a woxic s-a dovedit prea mult de manevrat Lichid întrucât au pierdut harta cu 11-16.