FURIA je premagala Liquid in dosegla 3-0 v Pro League PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

FURIA premaga Liquid in napreduje s 3-0 v Pro League

FURIA dosegli svojo tretjo zmago v skupini D ESL Pro League sezone 16, premagali so Tekočina 2-1, potem ko sta ekipi ena drugi zmagali na zemljevidih ​​na enostranski način, preden je brazilska stran pobegnila z odločilno igro Vertigo.

Kaike “KSCERATO” Cerato je bil še naprej sveti svetilnik za svojo ekipo, vrhunsko delo s puško pa je pripomoglo k moči FURIA do zmage. Rekord 3-0 še vedno ni dovolj, da bi jim zagotovil uvrstitev v končnico, vendar jo bodo imeli priložnost zaslužiti v soboto, ko bodo nastopili Cloud9 at 19:30 v boju med obema neporaženima ekipama, ki sta ostali v skupini.

Tekočina se bodo morali vrniti k risalni deski, potem ko so utrpeli velike izgube na Mirageu in Vertigu, še posebej zdaj, ko so še dlje od tega, da bi se uvrstili med prve tri ekipe v skupini. Zmaga nad Večni ogenj jutrišnji dan bo glede tega ključen kot Nick “⁠Nitr0⁠” CimetNjihova stran bi nato medsebojno zmagala nad vsemi tremi ekipami pod njimi na lestvici, kar bi jim zagotovilo uvrstitev v končnico.

KSCERATO je bil do zdaj v EPL na neustavljivem udaru

Brez dela TekočinaIzbira Miragea je bila prava zanje, obramba se je vedno spreminjala in prevladovala FURIA kar je privedlo do popolnoma izenačenega prvega polčasa v korist brazilske strani. Izjemno delo s puško KSCERATO se prepričal tudi o tem, pri čemer nihče iz Tekočina se mu lahko resnično spopade v dvobojih večino zemljevida.

Šele proti koncu polčasa Tekočina si je nekoliko opomogel in uspel postaviti tri na desko, toda skromna peščica krogov je na koncu ponudila malo tolažbe. Mareks "⁠YEKINDAR⁠" GaļinskisNajboljši napori, da bi stvari vrnili nazaj v drugem polčasu, so le nekoliko zmanjšali vrzel med obema ekipama, a nadaljevanje odličnosti KSCERATO zagotovil, da bo zmaga vedno prišla FURIAnačin, ko so sčasoma zaključili stvari, 16-10.

Na Infernu se je odvil nasprotni scenarij, Tekočina dajanje Andrew ⁠ArT⁠ Piovezanmoški okusijo lastno zdravilo z mogočno lastno obrambo. Vodstvo s 7-1 je vzpostavil Tekočina pred FURIA je začel zbijati nekaj rund nazaj in jih do odmora zbral pet, toda Keith ⁠NAF⁠ Markovič v drugem polčasu jim ni naredil usluge, saj je prevzel nadzor nad dogajanjem in hitro pomagal Tekočina zakleni zmago na zemljevidu, 16-7.

Nenavdihujoči enostranski rezultati so se prenesli v končni zemljevid serije in spet je bilo Tekočina ki so bili podvrženi pretepanju celotnega FURIA. Povsem bleda stran pasivnega CT-ja od Tekočina in odlično klicanje iz FURIA ni pustil skoraj nobenega dvoma o tem, kdo bo prišel na vrh zemljevida in v enem krogu, kako je bilo videti Tekočina lahko končno pridobil zagon, Rafael "⁠Saffee⁠" Costa zapreti stvari, da stvari ostanejo notri FURIAnadzoruje.

Ko sta se strani zamenjali, FURIA ni izgubljal časa v pohodu do zmage z bolj agresivno držo v obrambi, kar se je obrestovalo z dajanjem Tekočina ni prostora za premikanje žoge na njihovi strani T. To je bila zmaga s 16-4, ki je brazilski ekipi prinesla zmago v seriji, Tekočina z marsičem, na kar se bodo morali ozreti nazaj in izboljšati, če upajo, da bodo oktobra tekmovali z brazilsko ekipo na Americas RMR.