Vitality premaga NIP in osvoji drugo zmago v EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Vitality premaga NIP za drugo zmago v EPL

Vitalnost Poraženi Ninjas v pižamah v seriji z dvema zemljevidoma, zmagal s 16-14 na Nukeu, potem ko je Švedom onemogočil vrnitev iz rezultata 13-3 in končal tekmo na Vertigu s 16-8.

Vitalnost zdaj sedite na vrhu skupine poleg Natus Vincere, pri čemer sta obe ekipi po prvih dveh tekmah neporaženi. Mathieu "⁠ZywOo⁠" Herbaut je nadaljeval svojo odlično formo na dogodku in obdržal svoje mesto najbolje ocenjenega igralca z oceno 1.47 v seriji, z novo pridobitvijo Lotan “PinSpinx⁠” Giladi ne zaostaja veliko za Francozom.

Medtem, Ninjas v pižamah spet se je mučil na T strani obeh zemljevidov, dobil je tri kroge na Nuke in samo eno na Vertigo. Po včerajšnji slabi predstavi v 0-2 poraz proti fnatic, so Švedi zdaj v težavnem položaju na dnu skupine, saj bo jutrišnja tekma proti Spirit priložnost, da obrnejo zagon v svojo korist.

ZywOo je bil presenetljivo najvišje ocenjen igralec v seriji

Serija se je začela na zemljevidu Nuke Ninjas v pižamah ni znano, da redno obirajo. V napadu so začeli počasi, z a ZywOo Sklopka 1 proti 3 v tretjem krogu igre, ki pripravlja sceno za zgodnje izmenjave. Vitalnost nadaljevali svojo prevlado, saj so višali s 7-0, preden so izgubili prvo. Hampus "Mphampus⁠" Poser našel uspešen čas z agresivnim udarcem v nižje mesto, ubil dva in svoji ekipi dostavil bombo na srebrnem pladnju. Ninjas v pižamah vendar tega niso mogli nadgraditi, saj so v preostanku polčasa našli le še dva kroga in v interval odšli z zaostankom 3-12.

VitalnostBrezhibna pištolska runda jim je prinesla deset rund prednosti, pri čemer je bil zemljevid popolnoma pod njihovim nadzorom. Ludwig ⁠Brollan⁠ Brolin pojavil, ko ga je njegova ekipa najbolj potrebovala, vendar je v naslednjem krogu dosegel trojni uboj. Ta igra je zanetila ogenj v njegovi ekipi, saj so Ninje zmagale enajst od naslednjih dvanajstih rund, pri čemer je manjša prednost vidno izboljšala moralo ekipe. Vitalnost našli drugi veter, ki jim je po neuspešnem nizu prinesel zadnja dva kroga, s ključnim Dan “⁠ApEX⁠” Madesclaire dvojno ubijanje spravi svojo ekipo čez črto in serijo premakne v Vertigo.

NIP je zmagal le v štirih krogih na strani T v seriji

Ninjas v pižamah začel močno na Vertigu, zmagal v pištolski rundi in obdržal vodstvo skozi uvodne runde. Vodili so s 5-2, vendar niso mogli več zadržati Vitalnost začeli uveljavljati na zemljevidu. Rezultat je ostal blizu intervala, evropska kombinacija pa je imela najmanjšo prednost.

Ko sta strani zamenjali, Vitalnost izgledal pod popolnim nadzorom. V polčasu so izpustili le en krog do Patrick “⁠Es3tag⁠” Hansenje sklopka 1v2, kot so zanikali Ninjas v pižamah prostora, niti jim ne dovoli nastavitve privzetih vrednosti. Spinx je na zemljevidu izgledal kot doma in na zemljevid zabeležil 105 ADR, da je svoji ekipi zagotovil še eno zmago na turnirju.