Cloud9 dosegel uvodno zmago ESL Pro League nad Evil Geniuses PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Cloud9 dosegel uvodno zmago ESL Pro League nad Evil Geniuses

Cloud9 dosegli uvodno zmago v ESL Pro League nad Zlobni geniji. To jim je uspelo v dveh zaporednih zemljevidih ​​in domov odnesli tesno bitko na Inferno 16-12, preden so uničili svoje severnoameriške nasprotnike na Dust2, 16-5. Ajaj “HObbit⁠” Khasenov in Sergey “XAx1Le⁠” Rykhtorov so bili Cloud9sta najbolj udarila na Inferno oziroma Dust2, saj sta bila na vrhu lestvice z ocenama 1.62 oziroma 1.77.

Kot partnerska organizacija, Zlobni geniji so zdaj izgubili zadnjih 15 zaporednih iger na ESL Pro League, niz, ki sega v marec 2021. Njihovo zadnjo zmago so dosegli v 13. sezoni dogodka, kjer so premagali Astralis 2-1 s Tarik "⁠Tarik⁠" Celik, Owen “⁠OBo⁠” Schlatterin Peter ⁠Stanislaw⁠ Jarguž še vedno del zasedbe.

Cloud9 je serijo zaključil s prepričljivim prikazom na Dust2

Cloud9 odločili proti običajni izbiri strani CT in začeli kot napadalci na nasprotnikovem izboru zemljevida, Inferno. nafanyEkipa 's je serijo začela s prepričljivim vodstvom 7-1, izpadla je šele v drugem krogu po a Vincent “ReBrehze⁠” Cayonte trojno ubijanje.

Zlobni geniji pretvoril semi-eco v deveti, da bi prekinil zagon svojih nasprotnikov, in na koncu zmanjšal njihov zaostanek na samo dva zaostanka Brehze in Sanzhar "AneaLaN⁠" Iskhakovvpliv na mesta A oziroma B. nafany v 15. rundi izvedel triple-kill in svoji ekipi zagotovil vodstvo z 9-6 ob polčasu.

Multi-kill runde iz Ubogi “⁠HexT⁠” Postma in Brehze dal Zlobni geniji ključna spodbuda v začetku drugega polčasa, ko so Severnoameričani dosegli prvo vodstvo z 12-11. Na koncu, Cloud9 zavil Inferno 16-12 z nafany's 1vs2 clutch v 24. in triple-kill v naslednjem krogu se je izkazalo za prelomnico zemljevida.

Cloud9 začel Dust2 na prevladujoč način in ob odmoru imel neverjetno vodstvo s 13-2 Ax1Le's 18 ubojev in 102.7 ADR vodi v smislu fragginga. Zlobni geniji dosegel prve tri kroge drugega polčasa, a na koncu samo odložil neizogibno, saj so Rusi zaprli zemljevid s 16-5 in serijo z 2-0.

Cloud9Naslednja tekma bo igrala proti turški superekipi Večni ogenj voden z obsežno "⁠MAJ3R⁠" uhan, Medtem ko je Zlobni geniji znašla v severnoameriškem derbiju z Tekočina za strel na njihovo prvo zmago v EPL.