Junaški korak mimo G2, napredovanje v BLAST Fall Final polfinale PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Junaški premik mimo G2, napredovanje v polfinale jesenskega finala BLAST

Junak postala tretja ekipa, ki si je po zmagi zagotovila mesto v polfinalu BLAST Premier Fall Final 2022 G2 v četrtfinalu. The Casper „AdcadiaN⁠“ Møllerekipa pod vodstvom je zlahka osvojila Mirage (16-8) po uspešni strani CT, preden je doživela prepričljiv poraz na Nukeu (6-16). Serijo so odločili za Vrtoglavico (16-12) zahvaljujoč Rasmus “⁠Sjuush⁠” Beck's performance.

Nastopila bo danska ekipa Tekočina v prvem polfinalu v soboto ob 15:30 . Junak novembra premagali Severnoameričane na Legends Stage IEM Rio Major in bodo poskušali ponoviti svojo predstavo pred domačim občinstvom.

Heroic bo igral v Royal Areni po zmagi nad G2

G2 odprli svoj izbor Miragea z zmago v rundi s pištolo, vendar je napačno postavljen Molotov med potiskom na mestu B spremenil tok in omogočil Junak za pretvorbo njihove sile kupiti. Danska ekipa je prevzela vodstvo in se nikoli ni ozrla nazaj, nanizala je šest zaporednih rund in zaključila fantastičen polčas CT z rezultatom 12-3, medtem ko je Martin “⁠Stavn⁠” Lund in kadijaN zavihtel na vrh semaforja.

G2 po polčasu je dosegla nekaj več uspeha, saj je zahtevala pet obrambnih krogov, a je bil zaostanek prevelik, da bi ga nadoknadili. Junak udobno prevzel vodstvo v seriji z zmago 16-8 na strani T. Rasmus »⁠HooXi⁠« Nielsen ni našel vpliva v strežniku in končal zemljevid z oceno 0.24 in 33.3 ADR.

Evropska ekipa je prišla v Nuke v veliko boljši formi in si priigrala zgodnjo prednost na svoji najljubši strani CT. Nikola "INiKo⁠" Kovač igral solidno obrambno polovico, zabeležil 14-6 KD in oceno 1.59 med poganjanjem G2 do polovične zmage. Junak v deseti rundi pretvoril force buy, kar jim je omogočilo, da so se znova postavili na noge in ukradli tri od preostalih šestih rund, da so pred odmorom rešili rezultat 5-10.

G2 svojo formo prenesli v drugo polovico in izgubili le en krog, medtem ko so dosegli zmago s 16-6 in izenačili niz. Nemanja “NhuNter-⁠” Kovač in Ilya “⁠M0NESY⁠” Osipov sta navdušila med kratkim napadalnim obdobjem z ocenama 1.94 oziroma 1.76.

G2 so še naprej prevladovali v pištolskih rundah, ko so začeli Vertigo, vendar je bil njihov uspeh kratkotrajen. Junak hitro odgovorili z lastno zmago, da so začasno zlomili gospodarstvo CT in pridobili vodstvo s 6-3. sjuush poskrbel za vrhunec polčasa s sklopko 1 proti 3 proti mestu B, da bi zagotovil zadnjo rundo svoje ekipe v polčasu 6-9.

Evropska ekipa si je zagotovila svoj 100-odstotni rekord krogov s pištolo v seriji, potem ko je prestopila na stran T in povečala svojo prednost na 11-6. G2je prekršek takoj udaril ob zid Junak puške so prišle ven in uspele zahtevati le en naboj prej kadijaN in družba sta serijo zaključila z izidom 16-12.

Poraz pomeni G2 so bili izločeni iz danskega LAN-a in se bodo vrnili domov le z zmago nad Pretok na njihovo ime. Njihova sezona pa še ni končana, saj bodo decembra tekmovali na svetovnem finalu BLAST Premier World Final zaradi svojega položaja na lestvici krogov.