forZe, ECSTATIC na robu izločitve na Malti; 1WIN, B8 se pridružite 1-1 skupini PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

forZe, ECSTATIC na robu izločitve na Malti; 1ZMAGA, B8 se pridruži skupini 1-1

1WIN in B8 so zdaj v skupini 1-1 po spodrsljaju v prvem dnevu IEM Road to Rio Europe RMR A in seštevajo zmage nad zaZe in EKSTATIČNO v drugem krogu švicarske skupine. Tekma med obema ruskima stranema je bila 30-krožna grizenje nohtov, v kateri deco naredil razliko za svojo ekipo s 30 uboji. Preko B toka EKSTATIČNO se je vrnil v 13 krogih B8 na CT strani Nuke, samo da spusti žogo v podaljšku in se pridruži zaZe v skupini turnirja 0-2.

deko je ob zmagi svoje ekipe s 1.61-16 dal oceno 14

1WIN je odlično začel na Nukeu in dosegel 5-0 v napadu pred njihovimi zaZe rojaki bi lahko reagirali. deco zgodaj naredil razliko za svojo ekipo z 10 fragi v šestih krogih, a se ohladil kot zaZe se je ustalil v obrambi in začel povezovati zaporedne runde vse do vodstva 7-5. 1WIN uspelo mu je le še en krog v polčasu, pri čemer je bil v treh krogih, preden je zamenjal stran.

zaZe po dveh prvih krogih drugega polčasa povišali vodstvo na 11-6, toda 1WIN vrnil udarec v tretji rundi in ostal na dosegu udarca. Egor “⁠Flamie⁠” Vasiljev in družba je prišla znotraj enega, 10-11, ampak zaZe osvojil forcebuy na zadnji strani Tec-9 triple by Alexandr "shalfey" Marenov ostati naprej. Ne bi bilo dovolj, da bi pobegnil, vendar, kot 1WIN še naprej postavljal obrambe in prevzel vodstvo v 30. rundi, nato pa je spremenil tekmo točko in prišel do zmage.

Rusija

Rusija

B8 dosegel 5-1 na strani CT Nuke proti EKSTATIČNOs cptkurtka023 in Artem “⁠r1nkle⁠” Moroz zgodaj vodijo svojo ekipo. Od tam naprej so bili edina ekipa na strežniku, pri čemer so Danci krog za krogom udarjali v zid vse do zadnjega polčasa. Trojnik Benjamin “⁠brzer⁠” Jensen in dvojno mimo Tobias “⁠kraghen⁠” Kragh Jensen Dancem pred polčasom postavil še sekundo na tablo.

cptkurtka023 je vodila za B8 na Nukeu s 34 uboji

Ukrajinsko moštvo je dobilo drugo rundo s pištolo s trojnim zadetkom cptkurtka023 in podvoji Denis “amster” Liashenko, ki je postavil B8 na tekmi že od samega začetka, vendar EKSTATIČNO so se borili v njih kljub enostranski margini in delali na vrnitvi. Danci niso popustili postavili zid, ki B8 tekel v rundo za rundo za rundo in zgrešil neverjetnih 13 meč točk.

B8 ponastavitev iz zadušitve, da bi v podaljšku osvojili dve strelni rundi na napadalski strani, kar jim ni uspelo v celotnem prejšnjem polčasu, kar se je izkazalo za dovolj za sklenitev dogovora po zamenjavi strani, ko so zaprli zemljevid 19-16 na CT strani.