Liquid je tesno premagal Complexity in dosegel finale skupine B PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Liquid je tesno premagal Complexity in se uvrstil v finale skupine B

Tekočina dosegli drugo zmago dneva, potem ko so premagali svoje rojake v kompleksnost 16-14 na Vertigo. Ta rezultat pomeni Nick “⁠Nitr0⁠” Cimet in družba sta si zagotovila mesto v finalu skupine B BLAST Premier Fall Final.

Kar se tiče kompleksnost, so jih poslali v konsolidacijski finale, kjer čakajo na zmagovalca Natus Vincere vs G2.

Liquid je v Københavnu začel s popolnimi 2-0

kompleksnost svojo stran T so začeli odločno na desni nogi in ukradli pištolo s pritiskom na B, preden so se prebili do nemotenega vodstva s 6-0. Nenadna sprememba tempa Tekočina na strani CT omogočena stran, ki jo vodi nitr0 da so se končno postavili na ploščo in na koncu pripeljali rezultat do bolj spoštljivega zaostanka 7-5. Preostanek polčasa se je nadaljeval v Tekočinanaklonjenost zahvaljujoč močnemu obrambnemu naporu Jonathan ⁠EliGE⁠ Jablonowski saj so pri menjavi zaostali le za en krog.

Tekočina je prvič prevzel vodstvo na začetku drugega polčasa, dobil pištolo rundo in po konverziji povečal z 9-8. Zmaga eko runde po kompleksnost obrnil scenarij vendarle z Johnny „⁠JT⁠“ TeodosiouNjegova stran je to izkoristila, da se je podala v pet krogov in povečala svojo prednost na 13-9. Zmaga 2v4 z Keith ⁠NAF⁠ Markovič in Mareks "⁠YEKINDAR⁠" Gaļinskis, ko je padel 10-14, se je začelo Tekočinavrnitev, ki se je končala s čisto izvedbo na mestu A v zadnjem krogu in dosegla kot britev tanko zmago s 16-14.